Zadní svítilny

Počet nalezených produktů: 159

Kombinované zadní svítilny pro přívěsy a osvětlení SPZ k dispozici jednotlivě nebo v sadách. Oblíbená řada zadních kombinovaných světel od ASPÖCK, DOBPLAST, FRISTOM. V našem obchodě získáte všechny světla ze série MULTIPOINT s rychlou expedicí.

Lampy tylne zespolone do przyczep

Kombinované zadní světla

Zadní kombinované svítilny jsou standardně vybaveny obrysovými, brzdovými a mlhovými světly, osvětlení SPZ a ukazatelem směru. Při jejich výběru věnujte pozornost dostupnosti oboustranných verzí, které nejsou zaměnitelné. Pokud potřebujete zadní kombinovanou svítilnu na pravé straně přívěsu, vyberte lampu s poznámkou „vpravo“. Všechny naše kombinované světla mají příslušné schválení.


Kompozitní LED světla

Kombinované lampy vyrobené v technologii LED umožňují větší úsporu energie a delší provoz. Moderní LED diody používané v kombinovaných zadních světlech vydrží až desítky tisíc hodin nepřetržitého provozu. Zadní svítilny LED také poskytují více možností v konstrukci pouzdra, které může být štíhlejší, protože LED diody zahřívají méně než obyčejná žárovka nebo mohou mít zajímavější tvar.

Zadní světla pro přívěsy

Zadní světla pro přívěsy v případě lehkých přívěsů, tj. Těch, jejichž přípustná celková hmotnost (PCH) nepřesahuje 750 kg, nemusí být vybavena zpětným světlem. Výsledkem je, že jsou k dispozici za lepší a úspornější ceny. Obvykle však i tento typ lampy má prostor pro montáž zpětné žárovky, kterou lze zakoupit samostatně a poté použít ve všech typech přívěsů.
pixel