Pneumatiky pro přívěsy

Počet nalezených produktů: 15

Celoroční pneumatiky pro přívěsy a karavany s dobrými jízdními vlastnostmi. Vyměňte pneumatiky za zcela nové a během jízdy se cítte bezpečně.

Opony do przyczepyy

Celoroční pneumatiky - standard na přívěsech

U přívěsů, karavanů a tažných vozů se obvykle setkáváme s pneumatikami pro celou sezónu. Na rozdíl od automobilů, kde je rozdělení na letní a zimní pneumatiky velmi jasné, u přívěsů používáme jednu pneumatiku po celý rok. Díky tomu se nemusíme starat o jejich výměnu každou sezónu. Delší používání však vede k většímu opotřebení. Pneumatiky přívěsu proto musí být kontrolovány častěji z hlediska jejich stavu a výšky vzorku.


Pneumatiky pro přívěsy - co byste si měli vybrat?

Při výběru pneumatik pro přívěs musíme zkontrolovat parametry, které určují, zda se daná pneumatika vejde na ráfek. Začneme kontrolou velikosti ráfků, mezi nimiž jsou nejoblíbenější 10, 13 a 14 palce. Je to vždy poslední parametr v názvu pneumatiky. Potom zvolíme šířku a výšku pneumatiky. Poslední věcí, kterou je třeba v pneumatikách přívěsu dávat pozor, je index zatížení. Vybereme ji pod DMC přívěsu tak, aby pneumatika vydržela zatížení na přepravní ploše přívěsu.

Normální a zesílené pneumatiky - jaké jsou rozdíly?

Normální a zesílené pneumatiky - jaké jsou rozdíly? Normální pneumatiky jsou určeny pro lehké přívěsy. Jejich nosnost umožňuje použití pouze u tohoto typu přívěsů. Pokud je potřeba větší nosnost než 750 kg, jsou přirozenou volbou vyztužené pneumatiky označené písmenem C po velikosti. Jsou mnohem odolnější a dobře fungují u těžkých stavebních přívěsů, odtahových vozidel nebo lodí.
pixel