Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Přívěsné vozíky

Počet nalezených produktů: 118

Přívěsy do auta s CPH do 750 kg od UNITRAILER. Odeslání do 48 hodin. Velmi odolný - ideální pro dům, zahradu nebo pozemek. Silnější než na trhu přívěsy. K dispozici v mnoha verzích vybavení: s rámem, plachtou, dalšími bočními sajtny BIS. Modely přívěsů různých délek určené pro běžnou kategorii B. Objednávejte na webových stránkách nebo telefonicky!

Povolená rychlost : 130 km/h - NOVINKA !!!!

Przyczepki samochodowe

Přívěs za auto do 750 kg povolená max. rychlost do 130 km/h - NOVINKA !!!!

Přívěs za auto s váhou do 750 kg je nejlepší způsob, jak zvýšit přepravní kapacitu vašeho automobilu. Za zlomek ceny většího auta získáte přívěs do auta, kterým můžete bezpečně přepravit jakékoli zboží nebo materiál. Pokud hledáte přívěs do auta, pravděpodobně už víte, k čemu ho budete používat. Během používání určitě najdete další využití. Každý, kdo někdy narazil na situaci, kdy došel vůz do auta a musel něco rychle transportovat, ví, jak dobré je mít svůj vlastní přívěs.Přívěs za auto dává především velkou nezávislost a pohodlí. Umístěný na zadní straně v garáži nebo pod domem je vždy připraven k práci a současně zabírá velmi málo místa. Zakoupením přívěsu do automobilu získáte klid a pohodlí při větších nákupech, např. Domácích spotřebičích nebo elektronice, při práci na zahradě nebo na pozemku nebo při výletech na delší trasy. Přívěs do auta po prvním použití se ukáže jako nenahraditelný nástroj, který vám usnadní život. Bez nutnosti neustále podepisovat smlouvy o pronájmu, bez obav o technický stav použitého zařízení, nebo s nutností jej vrátit v dohodnutém čase. Vlastní přívěs má mnohem více výhod než pronájem přívěsu od půjčovny přívěsů.


Lehké přívěsy za auto - ideální pro domácnost i podnikání

Lehké automobilové přívěsy mohou být taženy řidičským průkazem kategorie B. Většina automobilů je schopna využít svůj plný potenciál zatížení a nabízí více než půl tuny užitečného zatížení. Tato hodnota splňuje požadavky většiny uživatelů, kteří hledají přívěs. Chcete-li legálně řídit přívěs, musíte upravit hodnotu DMC pro vaše vozidlo. V našem obchodě nabízíme přívěsy se schválením přizpůsobené vašemu vozu, které vydáváme zcela zdarma.


Lehké přívěsy nemusí podléhat každoročním technickým kontrolám. Po registraci přívěsu ho můžete přesunout na silnici, aniž byste si museli pamatovat jakékoli formality. Stejně jako jakékoli jiné vozidlo přijaté k provozu, cestování s přívěsem, musíte mít platné pojištění občanskoprávní odpovědnosti.

Přívěsy do auta UNITRAILER - trvanlivost a spolehlivost

Přívěsy do automobilů UNITRAILER navrhli jsme s nejvyšší životností a užitnými standardy. Každý z našich zavazadlových přívěsů lze vybavit mnoha dalšími doplňky, které mu umožňují přizpůsobit se individuálním potřebám. V nabídce najdete mimo jiné: opěrné kolo, rezervní kolo, plachtu nebo rám s plachtou.
Přívěsy pro vozidla UNITRAILER mají otevírací zadní stranu a přídavný nosník pod podlahou, což dále posiluje a zpevňuje konstrukci. Používáme komponenty nejvyšší kvality od renomovaných německých výrobců, kteří zaručují mnoho let bezproblémového používání. Pro jejich výrobu používáme nejnovější řešení dostupná na trhu, tj. Nápravy řízení zajišťující velmi dobré jízdní podmínky a žádné odskoky při jízdě i bez nákladu. Plastové blatníky a zinek používané na všech ocelových prvcích chrání přívěsy před korozí. Jsme si jisti, že naše přívěsy splňují nejvyšší standardy kvality, a proto na každý z nich poskytujeme dvouletou záruku.

Přívěsy zasíláme přímo z našeho skladu na adresu, kterou uvedete do 24 hodin od objednání. Zakoupením přívěsu od nás můžete mít nový přívěs za tří dny, aniž byste opustili svůj domov. Můžete si také kdykoli zakoupit další vybavení, které je vždy k dispozici v našem obchodě. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem, chatem nebo telefonicky. Poradíme a pomůžeme vám vybrat ten pravý přívěs pro vaše potřeby!
Vyhledat Přívěsné vozíky
pixel