Tažné klouby a nájezdové brzdy

Počet nalezených produktů: 93

Tažné klouby a nájezdové brzdy pro brzděné přívěsné vozíky. Máte zájem o bezpečné připojení přívěsu k vozidlu? Postarejte se o ni tím, že si zakoupíte nový tažný kloub. V našem obchodě najdete tažné klouby pro přívěsy AL-KO, KNOTT, WINTERHOFF a STEELPRESS s dostupní hmotnosti od 700 do 3500 kg za velmi dobré ceny.

Zaczepy do przyczep

TAŽNÉ KLOUBY PRO PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY

Tažné klouby pro přívěsné vozíky použitý k připojení přívěsu k vozidlu. Rozlišujeme tažné klouby pro ojí "V", "T", jeklové oko nebo trubkové háky. Rozlišujeme je podle maximální přípustné hmotnosti, zatížení kuličkou háku a rozteče montážních otvorů. V případě tažných kloubu, které jsou k dispozici v našem online obchodě, jsou na kartě produktu k dispozici všechny potřebné informace umožňující jejich výběr pro daný model přívěsu.
Tažné klouby pro přívěsné vozíky jsou vybaveny indikátorem opotřebení, který pomáhá určit, kdy je nutné vyměnit aktuálně nainstalovaný kloub. Užitkovost, která se standardně používá ve většině přívěsů pro přívěsy, je indikátorem správnosti spojky. Díky tomu můžeme být přesvědčeni, že připojení přívěsu k autu je správné a během jízdy se nedostane.

TAŽNÉ KLOUBY PRO PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY S NÁJEZDOVOU BRZDOU

Tažné klouby pro přívěsné vozíky s nájezdovou brzdou nazývají se také nájezdové brzdy. V tomto případě je jako jeden výrobek, který obsahuje jak tažný kloub, tak brzdu a ocelové pouzdro, které je spojuje. V případě přečerpávacích zařízení je možné jednotlivé části soupravy vyměnit. Samostatně si můžete koupit tažné klouby a tlumiče nárazů pro zařízení.

Nájezdové brzdy používají se pro těžké přívěsy, brzděné,  dostupní hmotnost nad 750 kg. Používají se k ovládání brzdy proti převrácení a jsou připojeny k ojích přívěsů a odtahových vozidel. U lehkých přívěsů není nutné zabudovat brzdu. To nevyžaduje zákon a síly, které působí při jízdě s přívěsem s dostupní hmotnosti do 750 kg. U větších přívěsů je zapotřebí brzda proti převrácení. Použití zajišťuje bezpečnost při tažení přívěsu a snižuje opotřebení brzd ve vozidle.
pixel