Nájezdové brzdy

Počet nalezených produktů: 21

Nájezdová zařízení pro brzděné přívěsy založené na nápravách AL-KO nebo KNOTT  od 700 do 3500 kg. Nezbytné pro těžká břemena zvyšují komfort jízdy s přívěsem.

Hamulec najazdowy do przyczepy

Nájezdová brzda k přívěsu

Pokud chceme zachovat bezpečnost a pohodlí při jízdě s těžkým přívěsem, tj. vozidlem, jehož váha překračuje 750 kg, je nezbytná brzda pojezdu pro přívěs. U těchto přípojných vozidel je nutná brzda, která dodatečně zabrzdí přívěs připojený k vozidlu. Při brzdění, např. autem, přívěs přitlačí na tažnou kouli a zařízení pro dobíjení ji začne dodatečně brzdit. Díky tomu je brzdění mnohem efektivnější. Brzdové prvky vozidla tahajícího přívěs nejsou tak silně využívány, a tak vydrží déle.


Brzda přívěsu

Měli byste začít s kontrolou výrobce nápravy v přívěsu. Nejoblíbenější a nejlepší značky náprav jsou AL-KO a KNOTT. Poté přejděte ke kontrole typu oje v přívěsu. Typ zařízení závisí na tom, zda je vaše oje v písmeni „V“ nebo „T“. Pak musíte zkontrolovat, zda je oje čtvercové nebo kulaté. Další věcí, kterou je třeba zkontrolovat, je průměr tážneho. Jakmile to potvrdíte, zkontrolujte hodnotu povolene celkové vahý přívěsu. Se všemi těmito informacemi si můžete vybrat tu správnou brzdu pro váš přívěs. Je to docela komplikované, takže v případě jakýchkoli problémů nás kontaktujte a my vám pomůžeme s výběrem toho správného zařízení pro překlopení přívěsu.
pixel