Nápravy a součásti zavěšení

Počet nalezených produktů: 231

Nápravy pro přívěsný vozíký renomovaných výrobců AL-KO a KNOTT v provedení s brzdou nebo bez brzdy v mnoha velikostech a různých montážních vzdálenostech šroubů. Pro prodavané nápravy máme taky příslušenství jako brzdové kabely, brzdové čelisti a tlumiče nárazů. Podívejte se na náš sortiment náprav pro přívěsy a tlumiče náprav. 

osie do przyczep, cięgno bowdena, amortyzatory osi

Nápravy pro přívěsné vozíky AL-KO a KNOTT 

Nápravy přívěsu jsou jedním z nejdůležitějších prvků celé konstrukce přívěsu. Je to síla, manipulace a dostupní hmotnost přívěsu, které závisí na nich. V posledních letech velcí výrobci náprav AL-KO a KNOTT implementovály moderní řešení, která mohou nahradit staré nápravy založené hlavně na pružinách současných produktů. Nápravy, které se v současné době vyrábějí a montují do přívěsů, jsou především torzní nápravy, které jsou odpružené torzními tyčemi, např. nápravě VG7 750 kg nápravy. Jsou k dispozici ve dvou verzích: nebrzděné nápravy a brzděné nápravy pro přívěsy. Jsou charakterizovány lepším tlumením nerovností na silnici, a to i při nízkém zatížení, velmi dobré manipulaci a trvanlivosti, což umožňuje jejich používání v přívěsu po mnoho let. Pokud jste nenašli správnou nápravu pro váš přívěs, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem a my Vám zašleme speciální objednávku, abyste si opět mohli vychutnat efektivní a bezpečný přívěs.

Brzdové laná - AL-KO brzdové kabely

Brzdové laná vyrobené AL-KO jsou ideální pro všechny brzdy přívěsu. V naší prodejně nabízíme brzdové lána pro různé nájezdové brzdy. Díky tomu snadno najdete tu, která se hodí k vašemu přívěsu. Vaše bezpečnost závisí na správném výběru a připojení brzdý, proto byste měli konzultovat naše specialisty, kteří vám pomohou vybrat vhodné brzdové láno pro váš model přívěsu. Brzdové kabely, které nabízíme, jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které jsou odolné proti vodě, prachu, písku a dalším možnostem, které můžete narazit na silnici.  Nešetřete na bezpečnost osob a ostatních účastníků silničního provozu. Bovdenové brdové lána se opotřebovávají jako každá jiná součást, takže je třeba je každou chvíli vyměňovat.
pixel