Zásuvky | zástrčky | adaptéry

Počet nalezených produktů: 20

Zásuvka přívěsu 13 nebo 7 PIN  pro připojení elektrického systému přívěsu nebo tažného vozíku k vozidlu. Adaptéry háčkových zdířek umožňují snadné propojení vozu s přívěsem pomocí adaptéru namontovaného na zástrčce.

Gniazdo przyczepy

Adaptéry zásuvky přívěsu

Adaptér zásuvky přívěsu se běžně označuje jako zmenšení zásuvky přívěsu, je nutné, když vozidlo, se kterým chceme odtahovat přívěs, má v zásuvce jiné číslo PIN než elektrická instalace přívěsu nebo odtahovky. Pro provoz světel je nutné odpovídající zapojení. Pokud se chceme vyhnout pokuty za nedostatek světel, je zásuvkový adaptér nezbytným zařízením, bez kterého bychom se neměli vydat na cestu s přívěsem nebo odtahovacím vozíkem.


Adaptér zásuvky přívěsu

V případě adaptéru 7 PIN se jedná o zařízení, které nemá zpětné světlo, které podle evropských norem nemusí být namontováno do lehkých přívěsů do 750 kg. 13 PIN konektor se používá ve větších přívěsech nebo tažných vozidlech a umožňuje vám provozovat všechny funkce postroje. Adaptéry nabízené v našem obchodě mají pouzdra vyrobená z vysoce kvalitního plastu, který je odolný vůči různým podmínkám a dokonce i velmi časté připojení a odpojení. Pokud nevíte, který zásuvkový adaptér zvolit, kontaktujte nás a naši specialisté vám sdělí ten správný produkt.
pixel