Obrysové svítilny

Počet nalezených produktů: 91

Tradiční a LED obrysové svítilny pro přívěsy, odtahová vozidla, karavany. Bílo-červené, bílé a oranžové světla obrysové od FRISTOM, ASPÖCK, HORPOL a UNITRAILER. Značky nejvyšší kvality pro snadnou montáž a okamžité dodání k dispozici.

Lampy obrysowe obrysówki LED

Obrysová světla pro přívěsy

Obrysová světla v přívěsu, návěsu a jiných motorových vozidlech musí být používána podle kritérií přísně definovaných evropskou normou v předpisu ECE 48. Obrysová světla mají zajistit dostatečnou viditelnost a současně bezpečnost na silnici i při parkování. V našem obchodě najdete postřikovače, které splňují všechny požadavky na schválení a jsou určeny pro všechny typy přívěsů.

Obrysová světla LED pro přívěsy

LED obrysová světla díky své konstrukci LED mnohem odolnější a jejich doba nepřetržitého osvětlení je až desítky tisíc hodin. Značky dobré vůle pomáhají při jízdě s přívěsem po setmění, protože umožňují jasný výhled na celý obrys přívěsu. Díky tomu je každý manévr mnohem snazší a přesnější. V závislosti na typu přívěsu jsou běžná obrysová světla namontována přímo na přívěsu nebo obrysová světla na pružném gumovém rameni. Rozlišují se také přední, boční a zadní světlomety. Každý z těchto typů žárovek najdete v našem internetovém obchodě.


Obrysová světla pro odtahová vozidla

Osvětlení odtahového vozu je často kontrolováno všemi druhy služeb při silničních kontrolách. Obrysová světla tažného vozu jsou zvláště užitečná kvůli velikosti přívěsů do automobilů a podmínkám, ve kterých pracují. Velmi často se jedná o nepříznivé podmínky někde uprostřed silnice nebo na úzkém náměstí, kde je viditelnost obrysu odtahového vozu rozhodující pro úplný úspěch a bezpečnost nakládky nebo vykládky.
pixel