Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Kola pneumatiky disky pro přívěsné vozíky

Počet nalezených produktů: 81

Kola a pneumatiky pro přívěsy populárních velikostí: 155/70 R13, 165/70 R13, 185 R13C a 195/50. Ráfky přívěsu 10 '13' 14 's roztečí šroubů 4x100 nebo 5x112. Osvědčené modely: Mefro, Rosava, Twonhall, Ovation, Linglong, Radial, Fullrun, Kenda. Všechny produkty jsou okamžitě k dispozici.

Koła felgi opony do przyczepy

Kola pro přívěs

Kola pro přívěs jsou obvykle celoroční a není třeba je měnit tak často jako v automobilu. Nezapomeňte však, že se jedná o jeden z nejdůležitějších prvků přívěsu z hlediska pohodlí a bezpečnosti. Z tohoto důvodu je vhodné věnovat pozornost stavu kol v přívěsu a vyměňovat je za postupně opotřebené. Kola přívěsu se opotřebovávají při častém používání, jízdě s téměř prázdným přívěsem a když přívěs stojí v garáži kvůli stárnutí. Jejich vlastnosti udržování silnice, odvodnění vody a kousání do sněhu se každý den zhoršují. Snižuje se také jízdní komfort. Kola jsou při každém zatížení vystavena těžkému břemenu a opotřebují se rychleji než ta v autě. Kola, která jsou v našem obchodě k dispozici, pocházejí od osvědčených výrobců a jsou levná, přičemž výrazně zvyšují bezpečnost jízdy s přívěsem.


Pneumatiky pro přívěsy

Pneumatiky pro přívěsy by měly být vybírány z hlediska velikosti, indexu rychlosti a nosnosti. U zvláště silně zatížených těžkých přívěsů stojí za to vybrat zesílené pneumatiky, které zvládnou i ta nejtěžší zatížení. Veškeré informace o pneumatice jsou na štítku, který je z výrobního závodu připevněn k běhounu. V našem obchodě jsou také zahrnuty ve specifikaci produktu, což vám umožňuje vybrat si pneumatiku pro váš přívěs. Pneumatiku přívěsu je třeba vyměnit, když hloubka vzorku klesne pod 2 mm. Vždy je dobré mít u sebe náhradní pneumatiku pro případ, že dojde k defektu jedné z pneumatik. Výrobci přívěsů obvykle umožňují instalaci speciálních držáků rezervních kol pro montáž na oje nebo rám. Rezervní pneumatiku lze také přepravovat jednoduše pomocí přepravní plochy přívěsu.


Ráfky pro přívěs

Ráfky pro přívěsy se mohou těžce ohýbat na polských silnicích, které jsou často velmi plné děr. K zakřivení může také dojít, když zasáhnete vysoký obrubník nebo jiný předmět. Často, pokud nejsou řádně zajištěny a používány v zimě, jednoduše rezaví a ztratí své vlastnosti. V UNITRAILER nabízíme ráfky k přívěsum v nejběžnějších velikostech: 10, 13 a 14 palců. Při jejich výběru pro přívěs je nutné zkontrolovat rozteč montážních šroubů a ET. Okraje, které nabízíme, jsou chráněny před i velmi obtížným počasím. Jsou velmi silné a odolné vůči korozi. Zveme vás k nákupu!
pixel