Světelné sady (lampy s kabeláží)

Počet nalezených produktů: 34

Elektrické svazky pro přívěsy do aut a odtahová vozidla s konektorem 13 nebo 7 pinů a bajonetovými zástrčkami. Elektrické instalace pro přívěsy různých délek pro mnoho modelů od oblíbených výrobců.

wiązki elektryczne do przyczepy

Elektrické svazky pro lehké přívěsy

Elektrické svazky pro lehké přívěsy mají připojení pro zadní světlomety. Nejsou vybaveny zástrčkami pro světlomety, které jsou vyžadovány pro větší přívěsy. Lehké přívěsy jsou vybaveny odrázký, proto je tato instalace ideální pro tento typ přívěsů. Elektrické instalace pro lehké přívěsy nabízené v našem obchodě mají pevné rozsahy délky přívěsu, do kterého se vejdou. Při nákupu zkontrolujte, který svazek bude odpovídat tomu přívěsu, nebo se poraďte s našimi specialisty v chatu nebo v telefonu.


Elektrické svazky pro odtahové přívěsy

Elektrické svazky pro odtahová přívěsy mohou být až 8 metrů dlouhé pro největší modely. Tyto postroje jsou vybaveny 13kolíkovým konektorem pro správnou funkci zpětného světla, který je vyžadován pro přívěsy nad 750 kg. Svazky pro odtahové vozíky, které prodáváme v našem obchodě, jsou velmi odolné a odolné vůči různým povětrnostním podmínkám. Pokud si chcete být jisti, že trasa náhle nezkratuje nebo nezruší elektrickou instalaci ve vašem odtahovém vozidle, měli byste si vybrat naši nabídku.
pixel