Boxy a upevňovací pásy

Počet nalezených produktů: 144

Upevňovací pásy (popruhy) pro zajištění nákladu. Mohou být použity například pro odtahová vozidla, přívěsy nebo jako popruhy na zavazadla. Jako výrobce poskytujeme nejvyšší přesnost a trvanlivost potvrzenou certifikátem GS TUVUpevňovací pás zakoupený v našem obchodě lze použít jako ochranu přepravy na mezinárodních trasách díky splnění evropské normy EN 12195-2. V naší nabídce najdete popruhy o délce 3 až 10 metrů a síle 1 až 5 tun. Zajištění nákladu pomocí jejich pomoci je velmi snadné a pohodlné. Naše dopravní pásy prodáváme s napínákem, který jim umožňuje jejich správné odstranění během několika okamžiků.

pasy transportowe

Upevňovací pásy od výrobce

Upevňovací pásy pro zajištění nákladu od polského výrobce s požadovaným certifikátem. V našem obchodě prodáváme nové dopravní pásy vyrobené v daném kalendářním roce. Doba použitelnosti popruhů závisí na způsobu použití a není stanovena v právních předpisech v případě polyesterových pásů. Je však třeba pečovat o vaše pásy a vyměňovat je dostatečně často, aby byla zajištěna bezpečnost přepravovaného nákladu. Kurty musí být v dobrém stavu a musí mít velmi vysokou pevnost, aby mohly plnit úkoly stanovené před nimi. Tyto pásy najdete v našem obchodě. Cena pásů je velmi atraktivní, protože jsme jejich přímým výrobcem. Pro větší úspory si ihned objednejte celý set a získáte další slevu.


Upínací popruhy pro zajištění nákladu

Zajišťovací popruhy pro zajištění nákladu by měly splňovat požadavky konkrétního nákladu. Nejdůležitější jsou tři čísla: délka, tloušťka a síla pásu. Délka popruhů musí být dostatečná k pokrytí celého nákladu a připevnění popruhů k upevňovacím okům nebo hákům tak, aby držel přepravované zboží na jednom místě. Šířka pásů je kombinována s jejich pevností. Čím širší pásy, tím větší trvanlivost. Pevnost samotného pásu se dělí na dvě hodnoty: pevnost kurtů a pevnost v tahu. Je velmi důležité, aby tyto hodnoty odpovídaly silám, které budou působit na pásy během přepravy. Zajišťovací pásy se opotřebovávají v různé míře v závislosti na tom, co se upevňují, což je důležité při výměně pamatovat.


Upínací popruhy s napínákem

Kromě samotného pásu je klíčem také napínač. Musí být vybrán a seřízen podle řemene, se kterým musí spolupracovat a musí dodržovat přesně stejné parametry. Upínací popruhy se obvykle prodávají v sadách s napínákem, což řeší problém jejich přizpůsobení. Předpínače pásů pro pásy musí být během používání pevné a pohodlné. Správně profilovaná dlouhá rukojeť usnadňuje správné napnutí pásů a zkracuje dobu zajištění nákladu. V našem obchodě najdete upínací pásy s nejpohodlnějšími napínáky na trhu, které budou fungovat v každé situaci.
pixel