Jednoosé přívěsné vozíky

Počet nalezených produktů: 60

Jednoosé přívěsné vozíky lehký s maximální dostupny hmotnost až do 750 kg. Určeno pro přepravu zavazadel, zboží a materiálů. V pracovní dny odeslaní do 48h na celé Česko a Slovensko.

Przyczepy jednoosiowe

Jednoosé přívěsné vozíky 

Jednoosý přívěsný vozík  je nejlepším řešením pro většinu soukromých i firemních aplikací v důsledku vysokého užitného zatížení, dobré manévrovatelnosti a trvanlivosti. Více než 600 kg možností nakládky vašeho přívěsneho vozíku o rozměrech 150x106 nebo 200x106 dopravního prostoru výrazně usnadní přepravu různých druhů materiálů, zboží nebo nářadí. Jednoosé přívěsné  vozíky budou s těmito potřebami dokonale fungovat. Jsou velmi manévrovatelné a poskytují velmi dobré jízdní podmínky díky moderní náprava AL-KO nebo KNOTT založené na torzních válcích. Použití jedné osy znamená, že přívěsy s jednou nápravou patří k nejlevnějším na trhu. Toto je nejlepší volba v kategorii cena / kvalita.

Jednoosé sklopné přívěsné vozíky 

Jednoosé přívěsné sklopné vozíky mají sklopný V-oj, což usnadňuje nakládku a vykládku zboží. Všechny přívěsy UNITRAILER, které nabízíme, mají vyklápěcí oj, které umožňuje sklápění. Kromě naklápění transportního povrchu umožňuje velmi výhodné skladování přívěsu. Skoro ukrytá oje umožňuje umístit přívěs na zadní stranu vedle domu nebo v garáži. Tažná tyč, která byla nakloněna na konec, nebude rušena a bude potřebovat jen něco málo přes 2 metry výšky místnosti, aby bylo možné bezpečně uložit přívěs.

Jednoosé sklopné přívěsné vozíky 

Jednoosé přívěsné vozíky, které nabízíme, jsou vyráběny v Polsku na základě vysoce kvalitních komponent od renomovaných značek. Konstrukce našich přívěsů jsou navrženy a testovány, aby odolaly i velmi intenzivnímu použití. Další přídavný nosník pod transportním povrchem rozlišuje naše přívěsy, zvyšuje jejich tuhost a trvanlivost. Antikorozní ochrana v podobě pozinkování kovových prvků činí přívěsy odolné proti jízdě a skladování za různých povětrnostních podmínek po mnoho let.
Vyhledat Přívěsné vozíky
pixel