Podpěry a zvedáky

Počet nalezených produktů: 15

Podpora přívěsu pro podepření oje přívěsu nebo boční podpěry pro stabilizaci přívěsu během nakládky. K dispozici v sadách s upevňovací svorkou.

Podpory przyczepy

Opěrne nohy

Podpory přívěsu výrazně usnadňují použití přívěsu. Podpěra oje přívěsu pomáhá udržet ji vzhůru a podpírá její přední část, když přívěs není zavěšen. Nejčastěji se používají, když vozidlo stojí, nebo když je přívěs zaparkován s nákladem pod domem nebo v garáži. Díky podpěrám se zatížení, které je na přívěsu, při odepnutí vozidla nenaklopí dopředu.
Většina přívěsů již má otvory pro montáž podpěry od výrobce. K jeho instalaci však potřebujete také svorku, díky které můžeme během jízdy zvednout podpěru, aniž bychom ji museli úplně rozebírat. V našem obchodě najdete připravené sady sestávající z podpěr a svorek.


Opěrné nohy pro přívěsy

Podpěrné nohy přívěsu lze také použít ke stabilizaci přívěsu během nakládky. V mnoha případech je vhodné během nakládky použít blokování kol i opěrné nohy, aby se dosáhlo úplné stability přívěsu. Transportní povrch je obvykle vyroben z protiskluzové překližky, často brání nakládání tím, že brání jejímu zasunutí. Přívěs se poté začne pohybovat a opěrné nohy mu umožňují zastavit se na místě, přičemž poskytuje větší tuhost celé sady.


Nohy přívěsu

Nohy přívěsu jsou velmi užitečná. Pokud váš přívěs ještě není vybaven, měli byste si vybrat jednu ze sad dostupných v našem obchodě. Nabízíme velmi odolné slitiny litiny a oceli, které budou fungovat pro všechny typy přívěsů.
pixel