Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Domar

Počet nalezených produktů: 21

Domar je italský výrobce blatníků, příslušenství a částí přívěsu. V našem obchodě představujeme širokou škálu blatníků. Neustále doporučujeme, abyste navštívili náš obchod, protože náš katalog je systematicky aktualizován o nové produkty. V současné době nabízíme jednotlivé blatníky pro kola 13, 15 a 16 palců a také tandemovou verzi. Najdete příslušenství ve formě držáků blatníků a příslušenství pro přívěsy lodní. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a našli ten správný model pro váš přívěs za atraktivní ceny!

Domar

Domar blatníky a příslušenství

V naší prodejní nabídce najdete nejen blatníky přívěsů, ale také blatníky zemědělských traktorů a kílove rolny pro přívěsy lodní. Každý dostupný model blatníku je vyroben ze speciálního materiálu, který je 100% recyklovatelný. Díky použití polypropylenu jsou blatníky odolné vůči všem druhům poškození. Můžete je namontovat sami, protože mají tovární montážní otvory, takže jejich instalace je velmi jednoduchá a rychlá. V našem obchodě najdete také spodní kýlové rolny pro přívěsy pro lodě. Je to vynikající produkt, který vám umožňuje bezpečně přepravovat loď. Rolna je vyrobena z PVC, takže ji můžete snadno přizpůsobit modelu vaší lodi. Rolny italské společnosti DOMAR byla vyrobena ze zcela neznačkujících materiálů, takže zapomeňte na jakékoli stopy na trupech. V našem obchodě najdete také veškeré příslušenství pro lodní přívěsy, jako jsou stonky a boční podpěry.

Domar blatníky pro přívěs lodni

Pokud hledáte správné blatníky pro vaši loď, u nas najdete ty správné návrhy. Výběrem blatníků z Domaru získáte produkt, který je známý svou vysokou kvalitou, je odolný vůči povětrnostním podmínkám a má protiskluzové stupně.

Výrobký, které od nás zakoupíte, budou odeslány do 72 hodin od transakce. Po obdržení zásilky máte možnost vrátit nám zboží do 30 dnů bez udání důvodu. Pokud nemůžete najít hledaný produkt, kontaktujte nás prostřednictvím chatu nebo telefonu. Zboží je možné dodat do 2-3 pracovních dnů!

pixel