Boxy na nářadí a nádrže

Počet nalezených produktů: 67

V našem obchodě najdete velmi solidně vyrobené skříňky na nářadí dostupné v různých velikostech. Jedná se o výrobky, které se skvěle hodí pro montáž do dodávkových vozidel, pro řidiče odtahových vozidel, autobusů, přívěsů a návěsů. Je to vynikající řešení pro přepravu pásů, rohů a dalších drobných nástrojů a předmětů, které by se neměly hromadně přepravovat. Pokud jste na svém vozidle měli dostatek pohyblivých nástrojů, bude výběrem sady nástrojů ta nejlepší volba!

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Krabice na nářadí

Všechny nástroje, které prodáváme, jsou vyrobené z polymerních surovin, díky kterým jsou odolné a trvanlivé. Navíc díky silné konstrukci je produkt odolný vůči měnícím se atmosférickým a chemickým podmínkám. Mají vnitřní žebrování, které nejen posiluje celou strukturu krabice, ale může být také použito jako základ pro police. Zboží dostupné v našem katalogu od společnosti Daken je vybaveno dvěma válcovými zámky s protiprachovým krytem, ​​aby byla zajištěna maximální úroveň zabezpečení proti zneužití a krádeži. V každé krabici jsou umístěny klíčové zámky, takže k nim má přístup pouze jmenovaná osoba. Každá skříňka na nářadí má další náhradní klíč, takže se nemusíte bát, že se některá z nich ztratí.

Jak namontovat skříňku na nářadí?

Každá krabice může být namontována pomocí montážních držáků. Všechny díly najdete v nabídce našeho obchodu. Zobrazené držáký jsou univerzální, takže je můžete snadno přizpůsobit krabici s nástroji. Zakoupená sada obsahuje všechny prvky potřebné k upevnění držadel na krabici. Upevňujeme je pod rámeček, abyste k nim měli snadný a rychlý přístup. Je možné namontovat několik sad nástrojů vedle sebe, samozřejmě musíte nejprve vybrat vhodnou velikost, aby se do ní vešly všechny. Pokud chcete provést transakci, můžete tak učinit online nebo telefonicky. Jsme k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Každý produkt zasíláme do 24 hodin. Po obdržení zakoupeného zboží máte 30 dní na vrácení bez udání důvodu. Doporučujeme, abyste se seznámili s naší nabídkou!

pixel