Zadní světlo FT-130 LED
Zadní světlo FT-130 LED
Zadní světlo FT-130 LED
Zadní světlo FT-130 LED
Zadní světlo FT-130 LED
Zadní světlo FT-130 LED

Zadní světlo FT-130 LED

 • 6funkční LED zadní svítilna s pozičním světlem, mlhovkou, couvacím světlem, STOP světlem, směrovým světlem, osvětlením SPZ a odrazkou, 1 m kabel.
Výrobce: FRISTOM
1 189,00 Kč
983,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)
118900 bodů.
1189 bodů.

Zadní světlo FT-130 LED

1 189,00 Kč
983,00 Kč Cena bez DPH
  118900 bodů
  1189 bodů
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Zadní svítilna FT-130 LED - Čiré NEON poziční světlo a funkční design

  Zadní kombinovaná svítilna FT-130 LED je jedním z nejoblíbenějších produktů dostupných v naší nabídce. Jeho jedinečné vlastnosti z něj dělají perfektní řešení pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní zadní osvětlení pro své vozidlo. Jednou z nejdůležitějších výhod tohoto produktu je poziční světlo NEON , které poskytuje výjimečně jasnou a jednotnou barvu světla. Díky tomu si řidiči mohou užívat nejen vynikající viditelnost na vozovce, ale také estetický a stylový vzhled svého vozidla.

  Montáž a odolnost - Funkčnost na každé silnici

  Zadní svítilna FT-130 LED byla navržena tak, aby byla zajištěna maximální funkčnost a odolnost . Jeho pevná konstrukce z materiálu odolného proti nárazům a mechanickému poškození - PC kryt , zaručuje spolehlivost v náročných silničních podmínkách. Snadná montáž navíc umožňuje rychlou a snadnou instalaci lampy. Bez ohledu na to, zda používáte přívěs, autobus, nákladní automobil, dodávku nebo zemědělský stroj, LED svítilna FT-130 jistě splní vaše očekávání. Kromě toho má produkt všechna potřebná schválení , včetně evropské kompatibility E9 a EMC , což umožňuje bezpečné a legální používání na silnicích.

  Univerzální napájecí napětí - Multifunkčnost na jakémkoli vozidle

  Zadní LED svítilna FT-130 je výbornou volbou nejen díky svému designu a funkčním vlastnostem, ale také díky univerzálnímu napájecímu napětí . Díky schopnosti pracovat s 12V i 24V je kompatibilní s různými typy vozidel. Bez ohledu na to, zda jste majitelem přívěsu, autobusu, nákladního auta, dodávky nebo zemědělského stroje, LED svítilna FT-130 je pro vás dokonalým řešením. Tato svítilna, vybavená 6 funkcemi , včetně mlhového světla, brzdového světla, směrového světla, osvětlení SPZ a reflektoru , splní všechny vaše cestovní potřeby.
  Výrobce
  FRISTOM
  Kód produktu
  UT005534
  pixel