Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian
LED osvětlení SPZ bez kabelu.
LED osvětlení SPZ bez kabelu.
LED osvětlení SPZ bez kabelu.
LED osvětlení SPZ bez kabelu.
LED osvětlení SPZ bez kabelu.
LED osvětlení SPZ bez kabelu.

LED osvětlení SPZ bez kabelu.

 • LED osvětlení SPZ FT-026 je inovativní bezdrátové svítidlo s pokročilými LED diodami, zajišťující nízkou spotřebu energie. Schváleno E9 a EMC elektromagnetická kompatibilita.
Výrobce: FRISTOM
239,00 Kč
198,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)
23900 bodů.
239 bodů.

LED osvětlení SPZ bez kabelu.

239,00 Kč
198,00 Kč Cena bez DPH
  23900 bodů
  239 bodů
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Osvětlení SPZ FT-026 LED - bezdrátové LED svítidlo

  Osvětlení SPZ FT-026 LED je inovativní řešení, které vám umožní snadno a efektivně osvětlit SPZ vašeho vozidla . Tato lampa, vybavená pokročilými LED diodami, nabízí nejen nízkou spotřebu energie , ale také působivý jas a odolnost . Díky tomu si budete moci užít perfektní viditelnost vaší SPZ bez nutnosti tradičních, drátových řešení.

  Evropské schválení E9 a elektromagnetická kompatibilita EMC

  LED lampa FT-026 má evropský certifikát schválení E9 , který potvrzuje její shodu s evropskými standardy kvality a bezpečnosti. Kromě toho tato svítilna také splňuje požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu EMC , což znamená, že nebude rušit jiná elektronická zařízení ve vašem vozidle. Díky těmto certifikátům si můžete být jisti, že LED osvětlení SPZ FT-026 je nejen účinné , ale také odpovídá platným normám a předpisům .

  Pevná konstrukce a jakákoliv polarita připojení

  Konstrukce LED svítidla FT-026 byla navržena s ohledem na životnost a odolnost proti nárazům a mechanickému poškození. Tato lampa je vyrobena z odolného PC stínidla a poskytuje nejen ochranu proti otřesům, ale také proti negativním vlivům počasí . Díky libovolné polaritě připojení se navíc nemusíte starat o správné připojení svítidla - stačí si jej upravit podle svých potřeb a bez problémů nainstalovat.

  S LED osvětlením SPZ FT-026 získáte nejen funkční , energeticky úsporné a legální řešení, ale také pevnou a odolnou konstrukci. Bez ohledu na povětrnostní podmínky nebo obtížné silnice vám tato bezdrátová LED svítilna poskytne jasnou viditelnost SPZ a zajistí vaši bezpečnost na silnici.

  Výrobce
  FRISTOM
  Kód produktu
  UT005518
  pixel