Dromet konektor pro svorku M10 (4")

Dromet konektor pro svorku M10 (4")

 • Dromet konektor, vyrobený z pozinkované oceli, slouží jako svorka pro uchycení prvků umístěných ve svorce. Konektor je určen pro svorku M10 (4“).
Výrobce: DROMET
Katalogové číslo výrobce: ŁC10115 (4")
92,00 Kč
76,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)

Dromet konektor pro svorku M10 (4")

92,00 Kč
76,00 Kč Cena bez DPH
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Dromet konektor pro svorku M10 (4")

  Svorkový konektor, vyrobený společností Dromet, je speciálně navržen pro práci se svorkami. Slouží jako svěrka, drží prvky umístěné ve svěrce a zajišťuje jejich stabilitu a bezpečnost. Konektor vyrobený z pozinkované oceli je vysoce odolný proti korozi, což zaručuje jeho dlouhodobou pevnost a spolehlivost v různých provozních podmínkách.

  Drometové svorky a konektory, vyrobené z odolných materiálů, jsou určeny pro montáž, spojování a upínání různých konstrukčních součástí, jako jsou trubky, dráty, kabely a další prvky. Jejich všestrannost je činí použitelnými v mnoha průmyslových odvětvích, včetně stavebnictví, průmyslu a automobilového průmyslu. Díky své pevné konstrukci zajišťují stabilitu a bezpečnost montovaných prvků, což z nich činí spolehlivá řešení v náročných aplikacích.

  Spojka / příčka určená pro nádobí velikosti M10 (4")

  Specifikace:

  • Rozteč náprav: fi 10,5 x 125
  • Vhodné pro nádobí velikosti M10 (4")
  Výrobce
  DROMET
  Kód produktu
  UT006160
  Katalogové číslo výrobce
  ŁC10115 (4")
  pixel