DROMET

Počet nalezených produktů: 80

Polská výrobní společnost, která je lídrem mezi produkty v oblasti spojovacího průmyslu. V jejich široké nabídce najdeme ocelová lana, závitové tyče, dilatační kotvy a řetězy. Efektivní fungování výrobce Dromet po více než 25 let je pro nás zárukou, že nabízet produkty této značky znamená nasazení: kvalitu, spolehlivost a trvanlivost. Pokud vás zajímají produkty z Drometu, jste na správném místě - v našem obchodě nabízíme široký výběr od dílů pro zemědělské stroje až po profesionální a odolné popruhy pásů.

Aspöck

Široká nabídka se zárukou ISO

Dromet jako výrobce zaměřený hlavně na stavební trh, musí splňovat přísné normy. Jednou ze základních a nejdůležitějších norem je certifikát ISO 9001: 2015. Certifikát ISO 9001: 2000 je mezinárodní předpis, jehož účelem je upřesnit požadavky, které musí systém řízení kvality v organizaci splňovat. Většina světových značek má výše uvedený certifikát, protože je nutné mít možnost nabízet výrobky pro průmysl související se strojírenským a stavebním průmyslem atd. V našem obchodě nabízíme zemědělské čepy z oddělení součástí zemědělských strojů, ale také 5 metrové popruhy pásů o síle 3 tun , Šířka 90 mm. Široká nabídka produktů nabízených společností Dromet je natolik vyvinutá, že ji rádi doplníme svými produkty. Máte-li jakékoli dotazy ohledně dílů od výrobce Dromet, kontaktujte nás. Rádi se pokusíme odpovědět na všechny vaše otázky.

 

Individuální a velkoobchodní objednávky

Nabízíme možnost zadávání velkoobchodních a maloobchodních objednávek. Pro každého jednotlivce připravujeme speciální nabídky. Jsme schopni nabídnout ty nejlepší velkoobchodní ceny, takže pokud máte zájem, kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím online chatu nebo e-mailu.

pixel