Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják
FT-200 LED MODRÁ maják

FT-200 LED MODRÁ maják

 • Modrý LED maják, 12-36V s úhlovým držákem a 1m kabelem.
Výrobce: FRISTOM
879,00 Kč
726,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)
87900 bodů.
879 bodů.

FT-200 LED MODRÁ maják

879,00 Kč
726,00 Kč Cena bez DPH
  87900 bodů
  879 bodů
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Účinné varování za všech podmínek

  Hledáte spolehlivý a účinný maják ? Představujeme vám model FT-200 N LED - svítilnu, která splní vaše očekávání. Tento modrý LED maják byl navržen pro profesionály , kteří vyžadují vysoce kvalitní světelnou signalizaci. Díky použití 6 extrémně účinných LED OSRAM poskytuje tato lampa působivý světelný výkon , který umožňuje efektivní viditelnost i v obtížných podmínkách.

  Inovativní řešení pro optimální směrované vyzařování světla

  LED svítilna FT-200 N je vybavena systémem dvojitých čoček , který umožňuje přesné zaostření a nasměrování světla vyzařovaného diodami. Díky tomu mohou tyto žárovky svítit správným směrem a zajistit tak optimální viditelnost pro ostatní účastníky silničního provozu. Lampa navíc nabízí několik homologovaných výstražných zábleskových programů , které lze snadno změnit, což jí umožňuje přizpůsobit její provoz různým situacím a potřebám.

  Odolnost a spolehlivost pro dlouhodobé používání

  Odolnost a spolehlivost jsou klíčové vlastnosti LED majáku FT-200 N. Jeho tělo je vyrobeno z nárazuvzdorného materiálu , který zaručuje ochranu proti mechanickému poškození a otřesům . Stínidlo lampy vyrobené z polykarbonátu (PC) je navíc nejen trvanlivé , ale také odolné proti vlhkosti . Díky tomu může lampa bez problémů fungovat v různých povětrnostních podmínkách . Tento výrobek má navíc příslušné certifikáty , které potvrzují jeho odolnost a kvalitu. To je důvod, proč LED svítilna FT-200 N našla široké uplatnění v záchranných vozidlech , jako jsou sanitky , daňová policie nebo sanitární služby .

  Vyberte si LED maják FT-200 N a užijte si spolehlivý a efektivní zdroj světelné signalizace. Díky pokročilým funkcím a odolné konstrukci si můžete být jisti, že splní ta nejvyšší očekávání a udrží vás na cestách v bezpečí .

  Výrobce
  FRISTOM
  Kód produktu
  UT005545
  pixel