Drometový vroubkovaný konektor pro svorku M10x53

Drometový vroubkovaný konektor pro svorku M10x53

 • Vroubkovaný konektor pro svorku M10x53, výrobce Dromet. Spojka je vyrobena z pozinkované oceli a slouží jako svorka pro uchycení prvků umístěných ve svorce.
Výrobce: DROMET
Katalogové číslo výrobce: ŁCZ10.53
18,00 Kč
15,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)

Drometový vroubkovaný konektor pro svorku M10x53

18,00 Kč
15,00 Kč Cena bez DPH
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Dromet konektor pro svorku M10x53

  Vroubkovaný svorkový konektor, vyrobený společností Dromet, je speciálně navržen pro práci se svorkami. Díky vroubkovanému provedení poskytuje konektor další přilnavost a stabilitu, což zvyšuje efektivitu upevnění. Je vyroben z odolných materiálů, které zajišťují jeho životnost a odolnost proti korozi.

  Drometové svorky a konektory jsou určeny pro montáž, spojování a upínání různých konstrukčních prvků, jako jsou trubky, dráty, kabely a další prvky. Jejich všestrannost je činí použitelnými v mnoha průmyslových odvětvích, včetně stavebnictví, průmyslu a automobilového průmyslu. Díky své pevné konstrukci zajišťují stabilitu a bezpečnost montovaných prvků, což z nich činí spolehlivá řešení v náročných aplikacích.

  Konektor určený pro nádobí velikosti M10x53

  Výrobce
  DROMET
  Kód produktu
  UT006161
  Katalogové číslo výrobce
  ŁCZ10.53
  pixel