DROMET čtyřhranná svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET čtyřhranná svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET čtyřhranná svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET čtyřhranná svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")

DROMET čtyřhranná svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")

 • Svěrka typu C s 8µm povlakem je pevná svorka vyrobená z vysoce kvalitní oceli třídy 5.8. Rozměry: M8, fi. 7.1, rozteč uchycení 49 mm, rozteč os 57 mm, celková výška 90 mm, délka závitu 46 mm.
Výrobce: UNITRAILER
Velikost: M8
Materiál: stal kl. 5.8
Zabezpieczenie przed korozją: ocynk min 8µm
24,00 Kč
20,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)
2400 bodů.
24 bodů.

DROMET čtyřhranná svorka typ C M8 49/90 (1 1/2")

24,00 Kč
20,00 Kč Cena bez DPH
  2400 bodů
  24 bodů
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Pozinkované svěrky - solidní a spolehlivé montážní řešení

  Naše pozinkované svěrky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a použitím galvanizovaného povlaku o minimální tloušťce 8µm . Díky tomu poskytujeme ochranu proti korozi, která se promítá do dlouhé životnosti a spolehlivosti výrobku. Používáme ocel třídy 5.8 , která zajišťuje vysokou pevnost a odolnost vůči dynamickému zatížení. Naše čtvercové C-svorky jsou perfektním řešením pro mnoho aplikací.

  Přesně zvolené rozměry pro optimální parametry instalace

  Rozměry našich svorek byly pečlivě vybrány tak, aby byly zajištěny optimální parametry instalace. Průměr závitu M8 umožňuje snadnou a přesnou montáž prvků. Průměr hladké části tyče (ØD) je 7,1 mm , což zaručuje dokonalé uchycení k montážnímu otvoru. Montážní rozteč (A) je 49 mm a rozteč os (B) je 57 mm , což umožňuje stabilní a pevné spojení prvků. Celková výška (H) je 90 mm , což poskytuje dostatečný prostor pro spojované prvky. Délka závitu (L1) je 46 mm a poloměr ohybu (R) je R4 , což usnadňuje proces montáže a zajišťuje trvanlivost spoje.

  Snadná instalace a všestranné použití

  Naše svorky jsou nejen pevné a funkční, ale také snadno použitelné . Díky preciznímu zpracování a pečlivému výběru parametrů se instalace stává rychlou a bezproblémovou . Svěrky jsou ideální pro použití v různých průmyslových odvětvích, jako je stavebnictví, průmysl, nábytek a automobilový průmysl. Zajišťují nejen pevné spojení prvků, ale také dlouhodobou ochranu proti korozi . Díky galvanizovanému povlaku o minimální tloušťce 8µm si svorky zachovávají své vlastnosti po mnoho let. Vyberte si naše pozinkované svorky typu C, abyste si byli jisti odolnou a spolehlivou instalací!

  Vlastnosti klapek:

  • Pozinkovaný nátěr: pozink min. 8 um
  • Typ: C (čtverec)
  • Materiál: ocel třídy 5.8

  Rozměry:

  • Průměr závitu (M): M8
  • Průměr hladké části tyče (ØD): fi.7.1
  • Montážní rozteč (A): 49 mm
  • Rozteč náprav (B): 57 mm
  • Celková výška (V): 90 mm
  • Délka závitu (L1): 46 mm
  • Poloměr ohybu (R): R4
  Pozinkované svorkyRozměry svorek

  Souhrn:

  Svorky nabízené naší společností mají galvanizovaný povlak o minimální tloušťce 8 µm, který poskytuje účinnou ochranu proti korozi. Jsou typu C, čtvercového tvaru, vyrobené z vysoce kvalitní oceli třídy 5.8, což zaručuje jejich životnost a odolnost vůči dynamickému zatížení.

  Rozměry svorek byly pečlivě vybrány tak, aby byly zajištěny optimální parametry instalace. Jejich průměr závitu je M8, průměr hladké části tyče je fi.7.1 a rozteč uchycení a os je 49 mm a 57 mm. Celková výška svěrky je 90 mm a délka závitu 46 mm. Poloměr ohybu je R4, což usnadňuje proces montáže a zajišťuje trvanlivost spoje.

  Naše pozinkované svorky typu C se snadno instalují a používají se v různých průmyslových odvětvích, jako je stavebnictví, průmysl, nábytek a automobilový průmysl. Díky odolnému pozinkovanému povlaku o minimální tloušťce 8µm zajišťují nejen pevné spojení prvků, ale také dlouhodobou ochranu proti korozi.

  Výrobce
  UNITRAILER
  Kód produktu
  UT005480
  Velikost
  M8
  Materiál
  stal kl. 5.8
  Zabezpieczenie przed korozją
  ocynk min 8µm
  Celková výška
  90 mm
  Długość gwintu
  46 mm
  Šířka
  57 mm
  Rozteč upevňovacích otvorů
  49 mm
  Średnica części gładkiej pręta
  fi.7,1
  Promień gięcia
  R4
  Průměr závitu
  M8
  Palce ''
  1 1/2"
  Hmotnost
  71 g
  pixel