Manévrovací madlo AL-KO pro opěrné kolo pr. 60 mm

Manévrovací madlo AL-KO pro opěrné kolo pr. 60 mm

 • Rukojeť o průměru 60 mm od AL-KO pro manévrování s opěrným kolem. Vyrobeno z odolného plastu, je odolné proti poškození a povětrnostním vlivům
Výrobce: AL-KO
Katalogové číslo výrobce: 1931979
Průměr: 60 mm
419,00 Kč
346,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)
41900 bodů.
419 bodů.

Manévrovací madlo AL-KO pro opěrné kolo pr. 60 mm

419,00 Kč
346,00 Kč Cena bez DPH
  41900 bodů
  419 bodů
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Rukojeť pro manévrování opěrného kola AL-KO o průměru 60 mm

  Černé madlo pro manévrování opěrného kola AL-KO je praktickým doplňkem, který usnadňuje použití opěrného kola přívěsu. Tento výrobek má průměr 60 mm, je vyroben z odolného plastu, odolného proti poškození a povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhodobé používání.

  Rukojeť usnadňuje řízení a manévrování s přívěsem, montuje se přímo na vnější trubku nosného kola, což zajišťuje stabilitu a jistotu při používání. Při montáži rukojeti je důležité vhodně zvolit její výšku, aby bylo opěrné kolo chráněno proti nechtěnému vyklouznutí.

  Manévrovací madlo AL-KO umožňuje snadné ovládání přívěsu a usnadňuje jeho umístění na požadovaná místa. To je užitečné zejména v situacích, kdy je rozhodující přesné umístění přívěsu, například při kempování nebo při parkování ve stísněných prostorech. Manévrovací madlo AL-KO je díky své pevné konstrukci a snadné instalaci neocenitelným pomocníkem při každodenním používání přívěsů.

  Výrobce
  AL-KO
  Kód produktu
  UT005940
  Katalogové číslo výrobce
  1931979
  Průměr
  60 mm
  pixel