Pravá polovina blatníku pro přívěs DOMAR DR1014002 podběh kola 400/240mm
  • Pravý polový blatník DOMAR DR1014002 je dlouhý 400 mm a široký 240 mm. Chrání přívěs a náklad před mechanickým poškozením a ostatní účastníky silničního provozu před blátem a stříkajícími kamínky.
Novinka
NowościPromocje
Stranapravá
Délka blatníku400 mm
Šířka blatníku240 mm
Výška blatníku375 mm
Montážní otvoryne
Zobrazit celou specifikaci
Velikost
včetně DPH / kus
Běžná cena: / kus
Najnižšia cena produktu 30 dní pred zľavou: / kus
Produkt dostupný ve velkém množství
Zjistěte, ve kterém obchodě si prohlédnete a ihned koupíte
z
Můžete si také zakoupit prostřednictvím:
Zapojte se do věrnostního programu
Zavolejte nám+420 234 261 990
Výrobce:
Pravý blatník DR1014002 od společnosti DOMAR se montuje na pravou stranu vozidla (ve směru jízdy). Tento kompaktní a odolný blatník je určen k ochraně kol přívěsů, lehkých zemědělských nebo stavebních strojů a dalších užitkových vozidel. S rozměry 400 mm na délku, 240 mm na šířku a 375 mm na výšku je ideální pro oblasti vyžadující účinnou ochranu před vodou, blátem a kameny a zároveň šetří místo. Nemá žádné montážní otvory z výroby , což uživateli umožňuje volně přizpůsobit montážní body konkrétní konstrukci vozidla. Jeho ploché dno, opatřené dodatečným reliéfem pro zpevnění blatníku, umožňuje snadné připevnění přímo k podvozku a zajišťuje tak rychlou a pohodlnou instalaci.
Záruka
Pomoc
Popis
Výrobce
Kód produktu
UT016630
EAN
Katalogové číslo výrobce
DR1014002
Strana
pravá
Délka blatníku
400 mm
Šířka blatníku
240 mm
Výška blatníku
375 mm
Tloušťka blatníku
3 mm