WINTERHOFF

Počet nalezených produktů: 81

Winterhoff je německým lídrem ve výrobě dílů pro přívěsy do automobilů, odtahová vozidla a karavany, která má více než 70 let tradice. Díky odolným a moderním výrobkům si udržuje silnou pozici na trhu. V našem obchodě nabízíme výrobky této společnosti, protože se vyznačují nejvyšší kvalitou a spolehlivostí. Nabízíme tažné zařízení, opěrná kola, pevné podpěry pro přívěsy i podlahové uchyty a boční zámky se zapínáním. Doporučujeme je a používejte je v vašich přívěsech, protože nás nikdy nezklamali.

WINTERHOFF logo

Díly přívěsu Winterhoff

Spolupracujeme s prodejci a přívěsnými servisamí, automobilovými obchody, které se mohou spolehnout na speciální ceny velkoobchodních objednávek. Jsme schopni provést individuální ocenění a importovat jakoukoli část Winterhoffu. Jsme k dispozici po celý den telefonicky nebo e-mailem a rádi vám pomůžeme najít ten správný produkt za příznivou cenu.


Katalog dílů Winterhoff

V katalogu náhradních dílů Winterhoff, který je k dispozici v našem internetovém obchodě, je mnoho bestsellerů, díky kterým můžete svůj přívěs dodatečně vybavit nebo obnovit. Jako první volbu vždy doporučujeme našim zákazníkům podpůrná kola Winterhoff ST 48-200 VB, která jsou ideální pro naše přívěsy Garden Trailer.


Podlahove úchyty přívěsu jsou také velmi užitečné, protože umožňují lepší ochranu přepravovaného nákladu. Společnost Winterhoff vyrábí dva různé typy těchto držadel: ZBF-50-1 a ZBF 70-1. První z nich jsou ideální pro lehké přívěsy. Druhý model je namontován ve speciální vložce, která zvyšuje jeho pevnost a umožňuje jeho použití v těžkých přívěsech.


Náš katalog náhradních dílů Winterhoff nabízí mnohem více potřebného příslušenství, které vám usnadní používání přívěsu. Všechny produkty této značky najdete v tomto katalogu na našem webu.

 

pixel