Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED
Zadní světlo FT-213 LED

Zadní světlo FT-213 LED

 • Zadní LED svítilna, 3-funkční (polohová, STOP, kontrolka), 12/24 V, kulatá, univerzální, 1 m kabel.
Výrobce: FRISTOM
949,00 Kč
784,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)
94900 bodů.
949 bodů.

Zadní světlo FT-213 LED

949,00 Kč
784,00 Kč Cena bez DPH
  94900 bodů
  949 bodů
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Zadní LED svítilna FT-213 LED DI - Klasický styl a vysoká kvalita

  Zveme vás, abyste se seznámili se zadní svítilnou FT-213 LED DI - moderní a stylové řešení vysoké kvality . Tato univerzální kulatá LED svítilna nabízí tři funkce: obrysové světlo , STOP a ukazatel směru . Funguje na 12V i 24V systémech, takže je perfektní volbou pro různé typy vozidel.

  FT-213 LED DI je řada zadních svítilen, které kombinují klasický design s moderním stylem. Jejich štíhlý tvar byl zdůrazněn díky SLIM konstrukci a vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Svítidla s hloubkou pouhých 35 mm jsou skutečnou lahůdkou pro estéty.

  Design však není jedinou předností těchto svítidel. Jejich pouzdro vyrobené z odolného PC materiálu je činí odolnými proti nárazům a mechanickému poškození. Kromě toho jsou FT-213 LED DI vybaveny inovativním krystalovým pozičním světlem , které imituje mikrokrystaly . Toto jedinečné řešení poskytuje iluzi živého světla v různých úhlech slunečních paprsků.

  Evropská homologace a ochrana proti přepólování

  Další výhodou LED DI žárovek FT-213 je jejich evropské schválení E9 a certifikát elektromagnetické kompatibility - EMC . To znamená, že splňují všechny evropské normy a požadavky na osvětlení vozidel.

  Za zmínku stojí i vestavěná ochrana proti přepólování . To zajistí, že lampy budou správně fungovat bez ohledu na to, jak jsou zapojeny. Jde o praktické řešení, které zajišťuje jistotu a bezpečnost při používání.

  LED DI lampa FT-213 kombinuje styl, kvalitu a inovaci

  Zadní svítilna FT-213 LED DI není jen světelným akcentem pro vaše vozidlo, ale také synonymem třídy , stylu a vysoké kvality . Díky elegantnímu designu , nízkému profilu a třem světelným funkcím se perfektně hodí pro různé typy vozidel.

  Navíc díky evropskému schválení E9 , certifikaci EMC a ochraně proti přepólování si můžete být jisti, že FT-213 LED DI splňuje ty nejvyšší standardy a normy. Bez ohledu na podmínky vozovky je tato svítilna jistě účinným a spolehlivým prvkem zadního osvětlení vašeho vozidla.

  Výrobce
  FRISTOM
  Kód produktu
  UT005547
  pixel