DAKEN

Počet nalezených produktů: 69

Daken je italský vůdce ve výrobě skříní na nářadí, které se těší vynikající pověsti mezi řidiči. V našem obchodě najdete velmi solidně vyrobené skříňky na nářadí dostupné v různých velikostech. Jedná se o výrobky, které se skvěle hodí pro montáž do dodávkových vozidel, pro řidiče odtahových vozidel, autobusů, přívěsů a návěsů. Je to perfektní řešení pro přepravu dopravních pásů, rohů a dalších malých nástrojů, které by se neměly přepravovat volně a měly by být uzamčeny. Pokud máte ve vozidle dostatek nástrojů, potřebujete box Daken!

Daken

Daken krabice na nářadí

Všechny krabice na nářadí Daken, které prodáváme, jsou výrobky vyrobené z polymerních surovin, díky nimž jsou odolné a trvanlivé. Navíc díky silné konstrukci je produkt odolný vůči měnícím se atmosférickým a chemickým podmínkám. Mají vnitřní žebrování, které nejen posiluje celou strukturu krabice, ale může být také použito jako základ pro police. Krabice dostupné v našem katalogu ze série Daken Just jsou vybaveny dvěma válcovými zámky s protiprachovým krytem pro zajištění maximální úrovně bezpečnosti proti krádeži. Každý zámek na klíč, takže k němu má přístup pouze jmenovaná osoba. Všechny mají navíc náhradní klíč, takže se nemusíte bát, že se některý z nich náhodou ztratí.


Box na nářadí Daken

Každá krabice může být namontována pomocí montážních držáků. Všechny díly najdete v nabídce našeho obchodu. Zobrazené rukojeti jsou univerzální, takže je můžete snadno přizpůsobit své sadě nástrojů a vozidlu. Zakoupená sada obsahuje všechny prvky potřebné k upevnění držadel na krabici. Je možné namontovat několik beden vedle sebe, samozřejmě musíte nejprve vybrat správnou velikost, aby se vešly všechny. Pokud chcete provést transakci, můžete tak učinit online nebo za pomoci našich expertů  horkou linkou. Jsme k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Každý produkt zasíláme do 72 hodin. Po obdržení zakoupeného zboží máte 30 dní na vrácení bez udání důvodu.

pixel