Choose your language
and country
Danish
German
English
Spanish
French
Italian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Swedish
Ukrainian

UNITRAILER

Počet nalezených produktů: 505

Jsme polský obchod, který nabízí rozsáhlou prodejní nabídku jednonápravových lehkých přívěsů a širokou škálu příslušenství přívěsů. Díky stálé spolupráci s výrobcem TEMARED a Martz jsme schopni nabídnout těžké přívěsy, speciální přívěsy, odtahové přívěsy, nebo přívěsy pro čluny. Najdete upevniovací pásy, opěrná kola, kryty přívěsů, bezpečnostní sítě nebo brzdové čelisti pro nápravy AL-KO. Doporučujeme vám, abyste neustále navštěvovali náš obchod, protože naši nabídku neustále rozšiřujeme o další produkty. Pokud hledáte produkt, který momentálně není v našem sortimentu, zavolejte nám. Jsme schopni importovat produkt, který hledáte, za pár dní.

Unitrailer

Seznam přívěsů od výrobce Unitrailer

V našem obchodě můžeme provést individuální ohodnocení produktu a importovat jakoukoli část pro našeho klienta. Neustále spolupracujeme s prodejci a servisamí přivěsů, které se mohou spolehnout na atraktivní ceny velkoobchodních objednávek. V současné době máme u našich bestsellerů, tj. produktů, které se těší největším zájmem, odlehčený jednonápravový přívěs s naklápěcí ojí nebo jednonápravový přívěs s plachtou a rámem. Jednonápravový přívěs Garden Trailer 200 s plachtou a rámem umožňuje přepravovat předměty bez ohledu na počasí. Produkt, který si objednate, dodáváme na jakékoli místo. Každý přívěs, který od nás koupíte, byl navržen a vyroben v Polsku. Pokud hledáte přívěs do auta se síťovinami nebo s přídavnými sajtny, jsou k dispozici také v našem obchodě. Doporučujeme, abyste se seznámili s naším katalogem. Jsme si jisti, že určitě najdete to, co aktuálně potřebujete.


Proč si vybrat přívěs od výrobce Unitrailer

Děláme vše pro to, aby bylo objednání našeho produktu rychlé, bezproblémové a profesionální. Když u nás koupíte přívěs, obdržíte nejprve potřebné registrační dokumenty, tj. Schválení, nákupní fakturu a autorizační certifikát.  Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, kontaktujte prosím naše oddělení.

 

Jsme vám k dispozici každý den. Odpovíme na všechny vaše dotazy, poradíme vám a pomůžeme vám provést transakci. U každého přívěsu máte možnost zakoupit opěrné kolo a další příslušenství, které nabízíme na kartě „Příslušenství přívěsu“. Doba odeslání je 72 hodin od schválení transakce. Po obdržení objednaného produktu máte 30 dní na vrácení bez udání důvodu.

Záleží nám na vašem soukromí

Obchod používá cookies k poskytování služeb v souladu se zákonem.

SOUHLASÍM, CHCI PŘEJÍT NA STRÁNKY
pixel