Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

UNITRAILER

Počet nalezených produktů: 521

Jsme polský obchod, který nabízí rozsáhlou prodejní nabídku jednonápravových lehkých přívěsů a širokou škálu příslušenství přívěsů. Díky stálé spolupráci s výrobcem TEMARED a Martz jsme schopni nabídnout těžké přívěsy, speciální přívěsy, odtahové přívěsy, nebo přívěsy pro čluny. Najdete upevniovací pásy, opěrná kola, kryty přívěsů, bezpečnostní sítě nebo brzdové čelisti pro nápravy AL-KO. Doporučujeme vám, abyste neustále navštěvovali náš obchod, protože naši nabídku neustále rozšiřujeme o další produkty. Pokud hledáte produkt, který momentálně není v našem sortimentu, zavolejte nám. Jsme schopni importovat produkt, který hledáte, za pár dní.

Unitrailer

Seznam přívěsů od výrobce Unitrailer

V našem obchodě můžeme provést individuální ohodnocení produktu a importovat jakoukoli část pro našeho klienta. Neustále spolupracujeme s prodejci a servisamí přivěsů, které se mohou spolehnout na atraktivní ceny velkoobchodních objednávek. V současné době máme u našich bestsellerů, tj. produktů, které se těší největším zájmem, odlehčený jednonápravový přívěs s naklápěcí ojí nebo jednonápravový přívěs s plachtou a rámem. Jednonápravový přívěs Garden Trailer 200 s plachtou a rámem umožňuje přepravovat předměty bez ohledu na počasí. Produkt, který si objednate, dodáváme na jakékoli místo. Každý přívěs, který od nás koupíte, byl navržen a vyroben v Polsku. Pokud hledáte přívěs do auta se síťovinami nebo s přídavnými sajtny, jsou k dispozici také v našem obchodě. Doporučujeme, abyste se seznámili s naším katalogem. Jsme si jisti, že určitě najdete to, co aktuálně potřebujete.


Proč si vybrat přívěs od výrobce Unitrailer

Děláme vše pro to, aby bylo objednání našeho produktu rychlé, bezproblémové a profesionální. Když u nás koupíte přívěs, obdržíte nejprve potřebné registrační dokumenty, tj. Schválení, nákupní fakturu a autorizační certifikát.  Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, kontaktujte prosím naše oddělení.

 

Jsme vám k dispozici každý den. Odpovíme na všechny vaše dotazy, poradíme vám a pomůžeme vám provést transakci. U každého přívěsu máte možnost zakoupit opěrné kolo a další příslušenství, které nabízíme na kartě „Příslušenství přívěsu“. Doba odeslání je 72 hodin od schválení transakce. Po obdržení objednaného produktu máte 30 dní na vrácení bez udání důvodu.

pixel