KNOTT

Počet nalezených produktů: 122

KNOTT je společnost, která je na trhu od 90. let. Je výrobcem náprav pro brzděné a nebrzděné přívěsy a zařízení pro nájezdy pro přívěsy s mechanickými brzdami, které jsou oceňovány po celém světě. Náš katalog s díly KNOTT obsahuje všechny položky tohoto výrobce: nápravy, nájezdove brzdy přívěsů, stahováky, blatníky, navijáky s lanem, spodní válce, kulové háky a přepravní sítě. V našem obchodě je možné zadávat velkoobchodní objednávky na díly značky KNOTT, díky nimž provádíme každé ocenění samostatně. Spolupracujeme s automobilovými službami, prodejci a servisy přívěsů a jsme prověřeným partnerem jakéhokoli podnikání. Díly, které v naší nabídce máme, jsou originální a pocházejí přímo od výrobce, a proto víme, že jsou pevné, trvanlivé a nejvyšší kvality.

KNOTT

KNOTT nápravy pro přívěsy

 

 

Nápravy KNOTT mají velmi dobrou pověst mezi výrobci a uživateli. Používají se mezi největší výrobci přívěsů, jako jsou Martz a Temared. Nápravy a brzdy KNOTT se používají po celém světě ve všech typech přívěsů, karavanů a lodích přívěsů. Z tohoto důvodu jsou k dispozici v mnoha různých velikostech a verzích. Nejoblíbenějším modelem řídicí nápravy této společnosti je model KNOTT VG7, který je k dispozici v katalogu našeho obchodu. Náhradní díly od KNOTT lze také použít jako náhradu za staré komponenty ze starších použitých přívěsů.

 

KNOTT akcesoria do przyczep

 

KNOTT vyrábí nejen díly, ale také různé typy příslušenství přívěsů. Patří mezi ně jednoduché nebo tandemové blatníky, tlumiče a válečky. Zahrnují také dopravní sítě, které jsou skvělé pro ochranu zavazadel v přívěsu a pro ochranu dalších univerzálních předmětů, jako jsou balustrády. Kromě toho nabízíme čtvercové kulové háky typu T od firmy KNOTT. Každý produkt je odeslán do 72 hodin od nákupu. Do 30 dnů máte možnost vrátit zakoupenou položku bez udání důvodu. Pokud máte nějaké dotazy ohledně produktu nebo nemůžete najít správné části, kontaktujte nás telefonicky nebo virtuálním chatem. Rádi vám pomůžeme najít ty správné díly.

pixel