Choose your languageand country
Danish
German
English
Spanish
French
Italian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Swedish
Ukrainian
Bis sajtny pro zahradní přívěs Garden Trailer 230 KIPP

Bis sajtny pro zahradní přívěs Garden Trailer 230 KIPP

 • Sajtny pro zahradní přívěs 230 vysoká 40 cm je vyrobena z plechu s ochranou proti korozi. Jsou vhodné pro přívěs 200x106. Zvyšují nosnost přívěsu.
Výrobce: UNITRAILER
5 733,00 Kč
4 738,00 Kč Cena netto
Přidéj k porovnání
108470bodů.
1084.70bodů.

Bis sajtny pro zahradní přívěs Garden Trailer 230 KIPP

5 733,00 Kč
4 738,00 Kč Cena netto
  108470bd.
  1084.70bd.
  Zeptej se na produkt
  Pokud vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. S údaji nakládáno shodně s ochranou osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Vaše hodnocení :
  5/5
  Přidéjte vlastní fotku produktu:

  Ušetřete když koupíte více

  Sajtny přívěsu Garden Trailer 230

  Další strany, sajtny přívěsu UNITRAILER Garden Trailer 230, výška 40 cm. Jsou připevněny k hlavním stranám přívěsu a jsou přišroubovány pro konstrukční stabilitu. Součástí bočních desek jsou všechny potřebné šrouby pro jejich připevnění. Boční stěny Garden Trailer 230 zvyšují přepravní kapacitu zvětšením nákladového prostoru o dalších 40 cm. Samotná instalace je velmi snadná a trvá doslova několik minut, takže je můžete sundat nebo nasadit podle svých potřeb.

  Burty do przyczepy
  Burty BIS

  Silný a kompatibilní s dalšími doplňky

  Boky jsou vyrobeny z silné, za studena válcované pozinkované oceli, která zaručuje dostatečnou tuhost a odolnost proti korozi. Poté, co je umístíte na přívěs, můžete je dodatečně namontovat:

  mřížkové strany 40 cm vysoké

  • plachta s rámem o výšce 80 cm
  • dodatečně sajtny BIS 40 cm 
  • plachta plocha

  čímž získáte ještě větší nakládací prostor nebo dodatečnou ochranu přepravovaného zboží před deštěm, prachem, blátem nebo sněhem. Boky jsou opatřeny plachtovými háčky, které vám umožňují správně natahovat plachtu.

  Sajtny pro přívěs UNITRAILER

  Všechny tyto doplňky si můžete objednat v našem internetovém obchodě přípravou sady šité na míru vašim potřebám. Další desky si můžete zakoupit kdykoli - dokonce i několik měsíců nebo let po zakoupení našeho přívěsu. Jako výrobce se ujišťujeme, že jsou neustále k dispozici, a zajišťujeme kontinuitu výroby bočnic a dalších doplňků s vhodnými rozměry přívěsu Garden Trailer 230.

  Burty do przyczepki
  Výrobce
  UNITRAILER
  Kód produktů
  UT004055
  Close
  pixel