Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian
Bis sajtny pro zahradní přívěs 201 KIPP

Bis sajtny pro zahradní přívěs 201 KIPP

 • Sajtny pro zahradní přívěs 201 KIPP vysoká 40 cm je vyrobena z plechu s ochranou proti korozi. Jsou vhodné pro přívěs 200x125. Zvyšují nosnost přívěsu.
Výrobce: UNITRAILER
6 893,00 Kč
5 697,00 Kč Cena bez DPH
Přidat ke srovnání
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)
689300 bodů.
6893 bodů.

Bis sajtny pro zahradní přívěs 201 KIPP

6 893,00 Kč
5 697,00 Kč Cena bez DPH
  689300 bodů
  6893 bodů
  Dotaz na výrobek
  Pokud Vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Napište svou recenzi
  Vaše hodnocení:
  5/5
  Přidat vlastní fotku produktu:

  Ušetříte, když nakoupíte více

  Sajtny přívěsu Garden Trailer 201 KIPP

  Další strany, sajtny přívěsu UNITRAILER Garden Trailer 201 KIPP, výška 40 cm. Jsou připevněny k hlavním stranám přívěsu a jsou přišroubovány pro konstrukční stabilitu. Součástí bočních desek jsou všechny potřebné šrouby pro jejich připevnění. Boční stěny Garden Trailer 201 zvyšují přepravní kapacitu zvětšením nákladového prostoru o dalších 40 cm. Samotná instalace je velmi snadná a trvá doslova několik minut, takže je můžete sundat nebo nasadit podle svých potřeb

  Burty do przyczepy
  Burty BIS

  Silný a kompatibilní s dalšími doplňky

  Boky jsou vyrobeny z silné, za studena válcované pozinkované oceli, která zaručuje dostatečnou tuhost a odolnost proti korozi. Poté, co je umístíte na přívěs, můžete je dodatečně namontovat:

  • plachta s rámem o výšce 80 cm
  • dodatečně sajtny SÍŤOVANÉ 40 cm 
  • plachta plocha

  čímž získáte ještě větší nakládací prostor nebo dodatečnou ochranu přepravovaného zboží před deštěm, prachem, blátem nebo sněhem. Boky jsou opatřeny plachtovými háčky, které vám umožňují správně natahovat plachtu.

  Sajtny pro přívěs UNITRAILER

  Všechny tyto doplňky si můžete objednat v našem internetovém obchodě přípravou sady šité na míru vašim potřebám. Další desky si můžete zakoupit kdykoli - dokonce i několik měsíců nebo let po zakoupení našeho přívěsu. Jako výrobce se ujišťujeme, že jsou neustále k dispozici, a zajišťujeme kontinuitu výroby bočnic a dalších doplňků s vhodnými rozměry přívěsu Garden Trailer 201 KIPP.

  Burty do przyczepki
  Ke stažení
  Výrobce
  UNITRAILER
  Kód produktu
  UT004054
  pixel