Choose your languageand country
Danish
German
English
Spanish
French
Italian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Swedish
Ukrainian
 ČERVENÝ rám s plachtou pro Garden Trailer 200

ČERVENÝ rám s plachtou pro Garden Trailer 200

 • Plný 80 cm vysoký ram s vodotěsnou plachtou určenou pro přívěs Garden Trailer 200. Stojan je vhodný pro přívěsy o rozměrech 200x106 cm.
Výrobce: UNITRAILER
2 921,00 Kč
2 414,00 Kč Cena netto
Přidéj k porovnání
55857bodů.
558.57bodů.

ČERVENÝ rám s plachtou pro Garden Trailer 200

2 921,00 Kč
2 414,00 Kč Cena netto
  55857bd.
  558.57bd.
  Zeptej se na produkt
  Pokud vám výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. S údaji nakládáno shodně s ochranou osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.
  Vaše hodnocení :
  5/5
  Přidéjte vlastní fotku produktu:

  Rám pro přívěs, vysoký 80 cm, s červenou plachtou

  Rám pro přívěs s plachtou, který se hodí k přívěsu Garden Trailer 200 a dalším přívěsům s přepravní plochou 200 x 106. Rám je v nejvyšším bodě vysoký 80 cm a má štítovou desku pro lepší odvod vody a sněhu za jízdy. Je vyroben z velmi pevných ocelových nosníků chráněných proti korozi jejich pozinkováním. Rám je přišroubován šrouby, které jsou součástí sady. Celek vytváří pro plachtu silný a stabilní rám.

  Stelaż do przyczepy
  Stelaż z plandeką do przyczepy

  Rám, který bude užitečný na jakékoli trase

  Rám s plachtou pro přívěs chrání náklad před nepříznivými povětrnostními podmínkami: déšť, krupobití, sníh a slunce. Když jej instalujete na přívěs, nemusíte si dělat starosti s tím, zda vás najednou zastihne déšť a během jízdy náklad zvlhne. Plachta je vyrobena z tlustého nepromokavého materiálu a ani delší déšť ji nepropustí. Díky šedé barvě plachty vypadá perfektně pro jakýkoli přívěs automobilu a vypadá dobře. Souprava obsahuje spolu s rámem a plachtou také pružné lano s háčky, které umožňuje rychlé napnutí plachty.

  Silná a nepromokavá plachta se zadním otevíráním

  Plachta je vybavena otevírací zadní částí, která usnadňuje nakládání a vykládání zboží z přívěsu. Abyste se dostali k přepravovanému zboží, nemusíte odstraňovat celou plachtu. Vše, co musíte udělat, je zvednout dva pásy, které chrání zadní část plachty před nežádoucím zvedáním za jízdy nebo ve stoje. Tuto část pak stačí srolovat a nasadit na horní nosník rámu. Tímto způsobem máte snadný přístup do vnitřku přívěsu, a to i bez nutnosti otevírat dveře zavazadlového prostoru. Jedná se o velmi pohodlné řešení, které bude užitečné při každé jízdě.

  Stelaż z tyłu do przyczepy
  Výrobce
  UNITRAILER
  Kód produktů
  UT001285
  Výška rámu
  800 mm
  Délka rámu
  2055,5 mm
  Šířka rámu
  111,8 mm
  Barva krytu
  червоний
  Close
  pixel