Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Erich Jaeger

Počet nalezených produktů: 4

Erich Jaeger je podnik zabývající se výrobou elektrických instalací a svazků určených pro automobilový průmysl. Na trhu je již více než 90 let. Elektrické svazky nabízené v našem obchodě se hodí pro většinu přívěsů. Víme, že v níže uvedené nabídce najdete vhodný kabelový svazek pro váš přívěs do auta. Elektrické konektory nabízené v našem obchodě mají 7 nebo 13 PINů, proto si každý vybere ten správný typ pro svou elektrickou zásuvku. Pokud nevíte, který elektrický svazek odpovídá, zavolejte nám. Rádi vám pomůžeme s výběrem správného produktu.

Alor

Elektrické zapojení / svazek 13 PIN – použití

Elektrický svazek s 13 kolíky je ideální pro těžké přívěsy s celkovou přípustnou hmotností vyšší než 750 kg. Instalace 13-pólového elektrického svazku zajišťuje provoz všech světel, včetně zpětných světel. Navíc, 13 kabelových svazků PIN vám umožní připojit platformu jízdního kola k tažné kouli, protože mají uvedené zpětné světlo. Další výhodou elektrického svazku 13 PIN je to, že má odpojení parkovacích senzorů a ovládání směrových světel přívěsu. Nabízené elektrické svazky od výrobce Erich Jaeger jsou osvědčenou volbou, kterou si většina zákazníků vybere. Jak 7 kabelový svazek PIN, tak 13 kabelový svazek PIN obsahují úplnou sadu součástí sestavy. Sada obsahuje: kabelový svazek, modul přívěsu, kabelové spony, rychlospojky, objímku přívěsu s těsněním, sadu šroubů a matic pro upevnění zásuvky, kryt tažné koule a potřebné montážní pokyny.

 

Svazek 7pólový elektrický 

Elektrický svazek 7 PIN má také odpojení parkovacích senzorů, ale bez zpětných světel. Jeho použití je určeno pro lehké přívěsy s GVW (celková přípustná hmotnost do 750 kg). Výrobce Erich Jaeger připojuje všechny potřebné prvky ke své sestavě ke každému elektrickému svazku. Máte-li jakékoli dotazy týkající se kabelového svazku, kontaktujte naše oddělení. Rádi zodpovíme všechny pochybnosti a pomůžeme vám vybrat ten správný elektrický postroj. Veškeré zboží zasíláme do 72 hodin od potvrzení transakce. Po obdržení balíčku budete mít 30 dní na vrácení.

pixel