Choose your language
and country
Danish
German
English
Spanish
French
Italian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Swedish
Ukrainian

Erich Jaeger

Počet nalezených produktů: 4

Erich Jaeger je podnik zabývající se výrobou elektrických instalací a svazků určených pro automobilový průmysl. Na trhu je již více než 90 let. Elektrické svazky nabízené v našem obchodě se hodí pro většinu přívěsů. Víme, že v níže uvedené nabídce najdete vhodný kabelový svazek pro váš přívěs do auta. Elektrické konektory nabízené v našem obchodě mají 7 nebo 13 PINů, proto si každý vybere ten správný typ pro svou elektrickou zásuvku. Pokud nevíte, který elektrický svazek odpovídá, zavolejte nám. Rádi vám pomůžeme s výběrem správného produktu.

Alor

Elektrické zapojení / svazek 13 PIN – použití

Elektrický svazek s 13 kolíky je ideální pro těžké přívěsy s celkovou přípustnou hmotností vyšší než 750 kg. Instalace 13-pólového elektrického svazku zajišťuje provoz všech světel, včetně zpětných světel. Navíc, 13 kabelových svazků PIN vám umožní připojit platformu jízdního kola k tažné kouli, protože mají uvedené zpětné světlo. Další výhodou elektrického svazku 13 PIN je to, že má odpojení parkovacích senzorů a ovládání směrových světel přívěsu. Nabízené elektrické svazky od výrobce Erich Jaeger jsou osvědčenou volbou, kterou si většina zákazníků vybere. Jak 7 kabelový svazek PIN, tak 13 kabelový svazek PIN obsahují úplnou sadu součástí sestavy. Sada obsahuje: kabelový svazek, modul přívěsu, kabelové spony, rychlospojky, objímku přívěsu s těsněním, sadu šroubů a matic pro upevnění zásuvky, kryt tažné koule a potřebné montážní pokyny.

 

Svazek 7pólový elektrický 

Elektrický svazek 7 PIN má také odpojení parkovacích senzorů, ale bez zpětných světel. Jeho použití je určeno pro lehké přívěsy s GVW (celková přípustná hmotnost do 750 kg). Výrobce Erich Jaeger připojuje všechny potřebné prvky ke své sestavě ke každému elektrickému svazku. Máte-li jakékoli dotazy týkající se kabelového svazku, kontaktujte naše oddělení. Rádi zodpovíme všechny pochybnosti a pomůžeme vám vybrat ten správný elektrický postroj. Veškeré zboží zasíláme do 72 hodin od potvrzení transakce. Po obdržení balíčku budete mít 30 dní na vrácení.

Záleží nám na vašem soukromí

Obchod používá cookies k poskytování služeb v souladu se zákonem.

SOUHLASÍM, CHCI PŘEJÍT NA STRÁNKY
pixel