Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

ALOR

Počet nalezených produktů: 10

Alor je společnost specializující se na výrobu upevňovacích  pásů a popruhů. Je to skvělé řešení pro přepravu a zajištění nákladu v různých délkách a silách nákladu. Nebudete mít problémy s hledáním správné velikosti, protože v našem obchodě najdete všechny dostupné velikosti od tohoto výrobce. Produkty Alor se těší dobrou pověsti mezi uživateli v celé Evropě.

Alor

Alor upevňovací pásy pro přívěsy

V našem katalogu nabízíme popruhy a polyesterové popruhy Alor. Každý typ splňuje evropskou normu EN1492-1: 2000. Kromě toho mají certifikáty GS a TUV, které zajišťují kvalitu produktu. Pro zvýšení ochrany podléhají zvláštním schválením. Jejich vysoký bezpečnostní faktor zaručuje, že nabízený produkt má nejvyšší kvalitu. Náš katalog obsahuje pásy ve třech různých barvách, které nás informují o parametrech, které jsou jim přiřazeny.


Alor Jeřábové závěsy/popruhy

Jeřábové závěsy Alor se používají pro přepravu, pro všechny druhy materiálů, které vyžadují popruhy ke zvedání nebo přemisťování, např. palet, těžkých balíků nebo jiného těžkého zboží. Jsou skvělým řešením pro rychlé uchopení, aniž byste museli hledat kotevní body. Skvělá volba pro překládku na staveništích a do skladů. Výrobky od renomované značky Alor jsou vysoce kvalitní, proto víme, že stojí za to do nich investovat.


Polyesterové popruhy Alor

Polský výrobce Alor se také podílí na výrobě polyesterových vázacích prostředků. Pokud hledáte závěsy pro přepravu jemného zboží, je tento typ výborny. Můžete si vybrat ze zelené, fialové a žluté barvy, každá s různými rozměry. Použitím různých barev budete lépe vědět, jaký typ vázacích prostředků splní vaše očekávání. Nakoupené zboží expedujeme do 72 hodin. Po obdržení produktu máte 30 dní na vrácení bez udání důvodu. Pokud máte otázky, kontaktujte nás.

pixel