Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Thule

Počet nalezených produktů: 42

Thule je švédský výrobce působící na trhu více než 70 let. Je lídrem ve výrobě širokého sortimentu střešních nosičůboxu a různých potřebných doplňků souvisejících s ochranou a přepravou zavazadel. Vyznačuje se vysokou kvalitou a přesností vyráběných nosičů zavazadel, a proto stále více distributorů využívá jejich nabídky. V našem obchodě najdete širokou škálu produktů od Thule. Máme základní střešní nosiče, boxy různých velikostí, montážní konzoly vhodné pro jakýkoli typ střechy a veškeré další příslušenství, jako jsou: závěs na zeď, kryty a sada tašek na střešní boxy. Seznamte se s níže uvedenou nabídkou a zajistěte bezpečnou přepravu zavazadel díky produktům od Thule.

Dromader

Druhy nosičů zavazadel Thule

V naší nabídce najdete základní střešní nosiče a boxy. Nosič základny je nezbytný, abyste mohli namontovat držáky kol, boxy nebo další příslušenství, jako je například závěs na zeď. K vytvoření vhodného střešního nosiče potřebujete značku, model, typ karoserie a rok výroby vašeho vozidla. Každý střešní nosič je namontován na původních továrních bodech vašeho vozidla na hraně střechy nebo zábradlí. Pokud nevíte, jaký typ kufru máte - kontaktujte nás. Na základě informací, které poskytujete o svém vozidle, si určitě vybereme tu správnou základnu od výrobce Thule.

Střešní boxy, které máme v naší nabídce, jsou ideální pro nákupy, lyžařské oblečení, lyže a dokonce i kočárky. V závislosti na vašich potřebách upravte velikost krabice a užijte si pohodlí při jízdě. V našem obchodě máme výrobky různé délky a šířky. Pokud jste nadšenci zimních sportů a hledáte nejlepší způsob přepravy lyží a sportovního oblečení, doporučujeme vám delší krabice, do kterých můžete snadno zabalit celé zimní vybavení. Krabice od Thule, které jsou v našem sortimentu, mají různé barvy a tvary. Jsme si jisti, že díky bohaté nabídce určitě najdete produkt, který splní všechna vaše očekávání.

 

Jak jsou vyráběny boxy Thule

Základní stojany jsou vyrobeny z hliníku nebo oceli. S ohledem na pohodlí zákazníků navrhuje Thule nosiče zavazadel s vyměnitelnými prvky, aby je bylo možné namontovat na jiné vozidlo. Díky tomu lze jednorázově zakoupený produkt používat po mnoho let, i když se rozhodnete vyměnit auto. Výběrem základních stojanů, které nabízíme, získáte odolný, moderní a solidní produkt. Nejen, že mají velký zájem mezi zákazníky, ale jsou také velmi dobře hodnoceny automobilovými časopisy a uživateli. Naším cílem je nabídnout produkty nejvyšší kvality, které se dokonale zkontrolují v každé situaci. Víme, že výběr nosičů zavazadel od společnosti Thule je skvělým řešením pro každého řidiče.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našeho katalogu, kontaktujte nás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a pochybnosti. Veškeré zboží zasíláme do 72 hodin od nákupu. Po obdržení produktu máte na vrácení zboží do 30 dnů bez udání důvodu. Doporučujeme vám ke koupi.

pixel