Choose your language
and country
Danish
German
English
Spanish
French
Italian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Swedish
Ukrainian

Thule

Počet nalezených produktů: 41

Thule je švédský výrobce působící na trhu více než 70 let. Je lídrem ve výrobě širokého sortimentu střešních nosičůboxu a různých potřebných doplňků souvisejících s ochranou a přepravou zavazadel. Vyznačuje se vysokou kvalitou a přesností vyráběných nosičů zavazadel, a proto stále více distributorů využívá jejich nabídky. V našem obchodě najdete širokou škálu produktů od Thule. Máme základní střešní nosiče, boxy různých velikostí, montážní konzoly vhodné pro jakýkoli typ střechy a veškeré další příslušenství, jako jsou: závěs na zeď, kryty a sada tašek na střešní boxy. Seznamte se s níže uvedenou nabídkou a zajistěte bezpečnou přepravu zavazadel díky produktům od Thule.

Dromader

Druhy nosičů zavazadel Thule

V naší nabídce najdete základní střešní nosiče a boxy. Nosič základny je nezbytný, abyste mohli namontovat držáky kol, boxy nebo další příslušenství, jako je například závěs na zeď. K vytvoření vhodného střešního nosiče potřebujete značku, model, typ karoserie a rok výroby vašeho vozidla. Každý střešní nosič je namontován na původních továrních bodech vašeho vozidla na hraně střechy nebo zábradlí. Pokud nevíte, jaký typ kufru máte - kontaktujte nás. Na základě informací, které poskytujete o svém vozidle, si určitě vybereme tu správnou základnu od výrobce Thule.

Střešní boxy, které máme v naší nabídce, jsou ideální pro nákupy, lyžařské oblečení, lyže a dokonce i kočárky. V závislosti na vašich potřebách upravte velikost krabice a užijte si pohodlí při jízdě. V našem obchodě máme výrobky různé délky a šířky. Pokud jste nadšenci zimních sportů a hledáte nejlepší způsob přepravy lyží a sportovního oblečení, doporučujeme vám delší krabice, do kterých můžete snadno zabalit celé zimní vybavení. Krabice od Thule, které jsou v našem sortimentu, mají různé barvy a tvary. Jsme si jisti, že díky bohaté nabídce určitě najdete produkt, který splní všechna vaše očekávání.

 

Jak jsou vyráběny boxy Thule

Základní stojany jsou vyrobeny z hliníku nebo oceli. S ohledem na pohodlí zákazníků navrhuje Thule nosiče zavazadel s vyměnitelnými prvky, aby je bylo možné namontovat na jiné vozidlo. Díky tomu lze jednorázově zakoupený produkt používat po mnoho let, i když se rozhodnete vyměnit auto. Výběrem základních stojanů, které nabízíme, získáte odolný, moderní a solidní produkt. Nejen, že mají velký zájem mezi zákazníky, ale jsou také velmi dobře hodnoceny automobilovými časopisy a uživateli. Naším cílem je nabídnout produkty nejvyšší kvality, které se dokonale zkontrolují v každé situaci. Víme, že výběr nosičů zavazadel od společnosti Thule je skvělým řešením pro každého řidiče.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našeho katalogu, kontaktujte nás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a pochybnosti. Veškeré zboží zasíláme do 72 hodin od nákupu. Po obdržení produktu máte na vrácení zboží do 30 dnů bez udání důvodu. Doporučujeme vám ke koupi.

Záleží nám na vašem soukromí

Obchod používá cookies k poskytování služeb v souladu se zákonem.

SOUHLASÍM, CHCI PŘEJÍT NA STRÁNKY
pixel