Fabrilcar by Aspöck

Počet nalezených produktů: 2

Rakouský výrobce světel vozidel spolu se značkou Fabrilcar nabízí rozšířený sortiment prémiových světel. Díky spolupráci obou těchto značek představují výrobci širokou škálu moderních řešení osvětlení v technologii LED. Fabrilcar se zaměřuje na atraktivní ceny prezentující vysoce kvalitní osvětlení a elektriku. LED světla jsou nejen úspornější, ale také odolnější, což výrazně zvyšuje jejich výkon. Během jejich provozu je mnohem menší zátěž alternátoru. Všechna dostupná LED světla mají odpovídající schválení. Její potvrzení je značka E na výrobcích, která potvrzuje, že mohou být použity na veřejných komunikacích. Zaměřujeme se na modernost, solidní produkt a příznivé ceny, doporučujeme vám seznámit se s celou nabídkou, která je k dispozici v našem obchodě.

Fabrilcar by Aspock

LED světla od výrobce Fabrilcar by Aspöck

V našem katalogu nabízíme světla ve 4, 6 a 7 funkční LED technologii. Výběrem 4-funkční sady získáte světla jako: zadní obrysové světlo, brzdové světlo, směrové svítilny a červený reflektor. Toto je základní verze, která zajistí správnou viditelnost lehkého přívěsu na silnici. Je povinost namontovat zadní obrysové světla u těžkých nákladních vozidel, jakož i do přívěsů a návěsů, jejichž celková hmotnost je vyšší než 3,5 tuny, ale nepřesahuje 10 tun, jakož i do přívěsů a návěsů, jejichž celková hmotnost přesahuje 10 tun. Důvodem je skutečnost, že ostatním řidičům může být obtížné posoudit rozměry vozidla, a proto jim mají světla pomáhat. V naší nabídce v 7-funkčních lampách máme boční světlomety. Kompletní řada světel umožňuje nejen tahnout přívěs za obtížných povětrnostních podmínek, ale také informuje řidiče o velikosti vašeho nákladního vozidla.

 

 

 

Fabrilcar by Aspöck díly pro přívěsy

 

Doporučujeme vám, abyste použili dostupné díly od společnosti Fabrilcar od společnosti Aspöck. Víme,že jejich zboží je pevné a vyrobené s velkou péčí. Neustále diverzifikují svůj katalog prezentacínových dílů. V našem obchodě také představujeme „nové produkty“ od tohoto výrobce. Každou lampu lze zakoupit online nebo telefonicky. Pokud v naší nabídce nenajdete model, který jste hledali od odděleníosvětlení - kontaktujte nás. Požadovaný produkt jsme schopni importovat během několika dní. Každý produkt zasíláme do 72 hodin od objednání. Po obdržení zakoupeného produktu máte 30 dní na vrácení bez udání důvodu.

pixel