Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Amos

Počet nalezených produktů: 60

Amos je polský výrobce střešních nosičů a boksů. Na trhu je již více než 60 let, a již 30 let specializuje se na střešní nosiče, tažné zařízení, skříně a veškeré díly a příslušenství. V našem obchodě najdete stojany pro kola na tažné zařízení a střešní nosiče, které se hodí pro vaše auto. Víme, že produkty Amos jsou nejvyšší kvality, a proto  doporučujeme je zakoupit. Vše, co musíte udělat, je poskytnout nám model vašeho vozidla, a  vybereme odpovídající výrobek.

 

Amos

Nosiče kol Amos

Disponujeme stojany na kola pro 2, 3 a 4 kola, nosníky s držadly, držáky na kola, střešní boxy a příslušenství od společnosti Amos. Na kartě příslušenství najdete nejdůležitější součásti pro váš nosič zavazadel, jako je například  závěs na zeď pro box. Amos je pokryvaný práškovými barvami, díky nimž bude zakoupený produkt nejen odolny vůči korozi, ale po mnoho let také neztratí intenzivní barvu. V naší nabídce najdete inovativní řešení pro nosiče zavazadel, tj. platformy pro jízdní kola. Společnost Amos se stará o pohodlí zákazníka, a proto vám jízdní kola umožňují otevřít víko zavazadlového prostoru bez demontáže namontovaných kol! Nabízíme platformy od 2 do 4 kol, 7 nebo 13 PINů.

Amos střešní nosiče

Pokud si chcete koupit střešní nosič, ale nevíte, který design zvolit, kontaktujte nás. Ukážeme vám vhodný základní nosič pro vaše auto. Vše, co nám musíte dát, je značka, model a rok výroby vašeho vozidla. Vybereme typ shody, abyste mohli provést transakci. Nosiče zavazadel jsou perfektním řešením, pokud chcete přepravovat sportovní potřeby, malá zavazadla nebo dokonce nakupovat. Všechny objednávky lze provádět online nebo telefonicky. Máte 30 dní na vrácení všech zakoupených produktů bez udání důvodu. Produkt je odeslán na vámi zadanou adresu do 72 hodin!

pixel