Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Přívěs pro přepravu lodí

Počet nalezených produktů: 1

Lodní přívěsy jsou velmi dobrým řešením pro lidi, kteří chtějí přepravit své vodní vybavení na místo odpočinku. S lodními přívěsy přepravíte mimo jiné: vodní skútr, jachtu, motorový člun, rybářský člun nebo jiné vodní zařízení. Máme širokou nabídku lodních přívěsů , které jsme připravili pro nejnáročnější zákazníky.  

Przyczepy podłodziowe

Lodní přívěsy

V našem internetovém obchodě prodáváme lodní přívěsy renomované značky Martz . Přívěsy jsou vyrobeny z odolné, pozinkované oceli, která zaručuje používání přívěsu po mnoho let. Lodní přívěsy připravili jsme mnoho variant délky a šířky. Díky tomu si každý majitel vodního skútru, lodi nebo jachty může vybrat perfektně sladěný přívěs pro své požadavky. V sortimentu máme lodní přívěsy s jednou, dvěma nebo třemi nápravami a možností výběru brzděné nebo nebrzděné verze. Díky moderní nápravě AL-KO nebo Lodní přívěsy KNOTT jsou velmi dobře ovladatelné a poskytují velmi dobré jízdní podmínky. Pohyblivý zadní nosník lze nejen snadno rozebrat, ale také reguluje délku lodního přívěsu, což umožňuje v případě potřeby umístit na něj ještě větší loď.


Přívěsy pro přepravu lodí

Všechny modely lodních přívěsů jsou vybaveny nápravou s vodotěsnými ložisky a systémem rychlého uvolnění zadní světelné tyče. Lampy v lodních přívěsech jsou takévodotěsné, takže jsou chráněny proti zkratu a poškození instalace. Součástí výbavy lodních přívěsů je navíc příď s navijákem, dva spodní válečky a boční podpěry. Volitelně mohou být lodní přívěsy vybaveny opěrným kolem nebo opěrnou nohou, což usnadňuje manévrování a parkování přívěsu, když je odpojen od vozu.

 

Přívěsy pro rybářské lodě

Přívěsy na rybářské čluny představují pro rybáře skvělý způsob, jak dopravit svou loď na místo, kde loví. Promyšlený design našich lodních přívěsů zajišťuje bezpečnou přepravu a jízdní stabilitu za všech povětrnostních podmínek. Válečky připevněné k přívěsu pomáhají pohodlně vykládat a nakládat loď. Při objednávce přívěsu u nás nemusíte absolvovat monotónní proces pořizování příslušných dokladů pro jeho registraci. Poskytneme vám lodní přívěs se všemi potřebnými dokumenty připravenými k registraci . Pokud stále nejste přesvědčeni o našich produktech a máte dotaz, rádi vám jej zodpovíme.

pixel