Choose your language
and country
Danish
German
English
Spanish
French
Italian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Swedish
Ukrainian

Doplňkové vybavení

Počet nalezených produktů: 12

Doplňkové vybavení pro přívěsy: plachty, rámy, nástavby bočnic, sítové nástavby atd. pro všechny modely přívěsů UNITRAILER.

Wyposażenie do przyczep samochodowych

Rámy pro přívěsné vozíky 

Rámy pro přívěsné vozíky  to jsou konstrukce, které umožňují zvýšit přepravní plochu přívěsu a umístit na něj ochrannou plachtou. Stojany mají jinou výšku v závislosti na vašich potřebách. V našem obchodě najdete rámy s kostrou od 40 do 80 cm. Rámy jsou vyráběny pro měření a montáže přívěsů UNITRAILER. Standardně je prodáváme v sadě s plachtou, ale v případě potřeby je můžeme nabídnout i jako samostatný výrobek.

Plachty pro přívěsné vozíky 

Plachty pro přívěsné vozíky musí být v případě ploché plachty šití na rozměr rámu nebo přepravního povrchu. Jejich úkolem je chránit zboží naložené na přívěsu proti povětrnostním podmínkám: dešti, sněhu, větru nebo slunci. Vyrobené z nepromokavého materiálu, umožňují přepravu všech druhů zboží na přívěsu bezpečným způsobem bez ohledu na venkovní počasí. Auto plachty jsou připevněny ke stranám přívěsu pomocí speciálního elastického lana, které je upevněno na háčky na lanu. Výsledkem je, že jsou vždy naprosto nakloněné a jejich nasazení a vzlétání je okamžité.

Další nástavby bočnic pro přívěsné vozíky

Nástavby bočnic nebo sítové nástavby, je dalším velmi užitečným prvkem doplňkového vybavení pro přívěsné vozíky. Nástavby bočnic zvyšují přepravní plochu přívěsu, což vám umožní nakládat více zboží. Nástavby bočnic jsou další sadou 4 desek z ohýbaného plechu. Jsou totožné s těmi, které jsou standardně používány v přívěsu. Sítové nástavby jsou další konstrukce, která umožňuje lepší transport různých materiálů, například listů nebo větví. U každého typu přídavných bočnic může být také nastaven rám nebo plachta, aby se vytvořila kompletní sada a výrazně se zvýšila kapacita přívěsu.

Záleží nám na vašem soukromí

Obchod používá cookies k poskytování služeb v souladu se zákonem.

SOUHLASÍM, CHCI PŘEJÍT NA STRÁNKY
pixel