Choose your language
and country
Bulgarian
Czech
Danish
German
English
Spanish
Estonian
French
Italian
Lithuanian
Latvian
Dutch
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovenian
Swedish
Ukrainian

Ostatní příslušenství

Počet nalezených produktů: 191

Široká nabídka příslušenství pro přívěsy a odtahová vozidla vám umožní najít to nejdůležitější pro váš přívěs. V našem internetovém obchodě Unitrailer.cz najdete podlahové úchyty přívěsu, plachty na háky, klíny pod kola, kryty náboje nápravy a mnoho dalšího příslušenství přívěsu. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás prostřednictvím online chatu nebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme s vaší objednávkou!

 

"Akcesoria

Příslušenství přívěsu doprava od 24 hodin!

Díky neustále se rozšiřující prodejní nabídce najdete v našem obchodě většinu potřebného a doplňkového příslušenství pro přívěsy a odtahová vozidla. Najdete u nás malé prvky pro přívěsy, jako jsou: klínové háky, čtyřhranné svorky, ocelová lana nebo dokonce plachtové úchyty pro připevnění plachty, stejně jako tažné koule, klíny kol nebo rámy s plachtou. Pokud máte problém s hledáním konkrétní položky, kontaktujte nás. Pomůžeme najít hledané díly přívěsů. Většina zásilek je realizována do 24 hodin, takže zásilkú dostanete do 3-5 pracovních dnů, díky neustále se rozšiřující prodejní nabídce najdete v našem obchodě většinu potřebného a doplňkového příslušenství pro přívěsy a odtahová vozidla. Najdete u nás malé prvky pro přívěsy, jako jsou: klínové háčky, čtyřhranné svorky, ocelová lana nebo dokonce plachtové úchyty pro připevnění plachty, stejně jako hledání tažné koule, klíny kol nebo rámu s plachtou. Pokud máte problém s hledáním konkrétní položky, kontaktujte nás. Pomůžeme najít hledané díly přívěsů. Většinú zásilek odesíláme do 24 hodin, takže balíček dorazí do 3–5 pracovních dnů.

Tažná koule

Vlečník Winterhoff je vyroben z oceli s maximální celkovou hmotností až 3500 kg. Lze jej namontovat do přívěsů, čtyřkolek, automobilů a traktorů. Vzhledem k tomu, že neustále rozšiřujeme naši prodejní nabídku, od této chvíle můžete v našem obchodě hledat náhradní díly pro zemědělské stroje - včetně částí traktorů a kombajnů. U modelu háku „KUB 50-3500 KG“ je přípustná celková hmotnost taženého přívěsu až 3500 kg a maximální tlak na kouli je až 200 kg. Sada obsahuje matici a podložku. Proč byste si měli vybírat výrobky Winterhoff? Protože jsou nejvyšší kvality a spolehlivosti, doporučujeme je a používat je v námi vyrobených přívěsech, protože nás nikdy nezklamali. Na vrácení zásilky máte 30 dní bez udání důvodu.

pixel